Dlaczego SWAP PARTY jest dla takich kobiet jak Ty?

Ile razy kupiłaś coś tylko dlatego, że była atrakcyjna promocja ... a później żałowałaś? Ile razy dostałaś sweter, sukienkę lub inne ubranie w kolorze, którego nie lubisz, albo w fasonie, który zupełnie do Ciebie nie pasuje?  Ile razy próbowałaś pozbyć się torebki, w której rzadko chodzisz, ale było Ci jej żal ... bo jest w świetnym stanie i "szkoda wyrzucić" ;)? Ile razy wmawiałaś sobie, że jeansy sprzed ciąży jeszcze się przydadzą ..., a te buty ze skóry, które kupiłaś o numer za duże może jeszcze kiedyś będą pasowały? ;) I w końcu ile razy próbowałaś pozbyć się tych wszystkich rzeczy, ale za każdym razem było ci ich "żal"? Od ilu lat używasz tych samych argumentów, a Twoja szafa zaczyna pękać w szwach?

Znamy to! Z myślą o Tobie i ... sobie również ;) organizujemy prawdziwą ucztę dla koneserwów kobiecej garderoby. To czego Ty nie nosisz z chęcią może założyć ktoś inny,  to co komuś się nie podoba - dla Ciebie może być strzałem w dziesiątkę!

Nie czekaj! Otwórz szafę i zrób wiosenne porządki z CRK, nie oszukuj się, że coś założysz jeśli nie zrobiłaś tego przez ostatni rok! Zgarnij wszystko, co jest Ci niepotrzebne i przygotuj się na mega wymiankę!

Mega wymianka, to nie tylko okazja na przewietrzenie swojej szafy i wyszperania fajnych ciuszków. To przede wszystkim szansa na to, żeby się nauczyć jak jej ponownie nie „zagracić”. Z pomocą wszystkim Paniom przyjdą  ekspertki w dziedzinie stylizacji ubioru: Izabela Jakubek oraz Teresa Dulik z ITI Style. W ramach SWAP Party nasze stylistki doradzą Ci czy wybrana przez Ciebie bluzka czy sukienka pasuje do Twojej figury.
Pomogą Wam również dobrać najlepsze stylizacje dla waszej figury.

Jak nie przegapić udziału w SWAP Party?

Zgłoś swoje uczestnictwo do 20 marca poprzez  formularz <<WYPEŁNIJ FORMULARZ>>

Wstęp na Nasz SWAP party  jest płatny i wynosi:

• 20zł – w przypadku gdy chcesz pokazać swoje ubrania na specjalnie przygotowanym do tego stoisku
  • 5ł – gdy chcesz tylko zobaczyć co przynieśli inni i dokonać zakupu

(W obu przypadkach należy wypełnić powyższy formularz),

oraz dokonać odpowiedniej  płatności na konto Wyższej Szkoły Humanitas:

ING Bank Śląski S.A. II Oddział w Sosnowcu,nr konta: 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932
W tytule przelewu proszę podać Imię i nazwisko_KOBIECE_ŚRODY – Marzec  2017

Regulamin dla Pań, które chcą pokazać swoje ubrania na specjalnie przygotowanym do tego stoisku:

• przynosisz tyle rzeczy ile chcesz: ubrania i akcesoria typu biżuteria, torebki, kosmetyki, perfumy;
  • przyniesione rzeczy muszą być w bardzo dobrym stanie - mogą być używane ale niezniszczone! *
  • z założenia wymiana odbywa się bezgotówkowo, ale dopuszczalna jest wycena swoich rzeczy. Muszą to być jednak ceny symboliczne. Nie ingerujemy w ceny, to strony zainteresowane ustalają, co i ilekosztuje;
  • po rejestracji on-line prosimy o kontakt telefoniczny  w celu omówienia szczegółów stoiska:

Tel: +48 600 105 578
lub 32/ 36-31-221

Wszystkie Nasze uczestniczki zapraszamy na kawę oraz drobny poczęstunek.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Wasze zgłoszenia do 20 marca!

*organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość przynoszonych ubrań. Organizator nie ingeruje w ceny, to strony zainteresowane ustalają, co i ilekosztuje.