Inteligencja emocjonalna w sprzedaży

O warsztatach

„Światem rządzi rozum!” Czy na pewno? Z jakiego powodu sukces osiągają często osoby, które w szkole wyniki miały najwyżej przeciętne? Czy jedynie wiedza i umiejętności gwarantują awans, karierę i pieniądze? A może jest jeszcze cos co ma większe znaczenie? Inteligencja emocjonalna pozwala nam tworzyć relacje, wywierać korzystny wpływ na siebie w kontekście innych, skutecznie osiągać własne cele. Naucz się korzystać z potęgi emocji w biznesie. Zyskaj przewagę poprzez wykorzystanie największej siły międzyludzkiej czyli siły płynącej z emocji.

Uczestnicy

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe.

Korzyści

Po szkoleniu uczestnik:

• pozna i zrozumie istotę inteligencji emocjonalnej,
  • nauczy się nazywać i definiować emocje własne i innych osób,
  • pozna i zacznie stosować strategie zarządzania emocjami w procesie sprzedaży,
  • zrozumie korzyści i zagrożenia płynące z emocjonalności.

Założenia programowe

• Definicje inteligencji emocjonalnej.
  • Emocje i ich zastosowanie.
  • Strategie zarządzania emocjami w sprzedaży.
  • Zastosowanie strategii zarządzania emocjami w relacji z Klientem.
  • Korzyści i zagrożenia płynące z emocjonalności.

Sylwetka trenera

Live coach, socjolog i pedagog. Trener posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Trenerów Biznesu. Autor warsztatów rozwojowych dla młodzieży wykorzystujących techniki parateatralne i cyrkowe (szczudła, kuglarstwo). Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog Współautor warsztatów teatru improwizacji dla trenerów. Prowokator i improwizator.

Termin i cena

Czas trwania: 1 dzień - 5 godzin dydaktycznych

Termin realizacji: ustalany po utworzeniu grupy, godz. 1630 - 2030

Cena: 175 zł, słuchacze i absolwenci WSH 140 zł

Wypełnij formularz zgłoszenia online

W przypadku realizacji warsztatów w formule szkolenia zamkniętego (dla 10 – 20 osobowej grupy uczestników z jednej instytucji) założenia programowe, czas realizacji, termin i miejsce szkolenia oraz odpłatność ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Pobierz formularz zapytania dot. realizacji szkolenia zamkniętego