Najnowsze zmiany w prawie pracy Orzecznictwo SN i stanowiska urzędów w 2015 r

O szkoleniu

Szkolenie prowadzone jest w zupełnie nietypowy dla szkoleń o tematyce prawnej sposób. Jest dynamiczne, wiedza podawana jest uczestnikom z powołaniem się na liczne przykłady z bogatej praktyki trenera oraz orzecznictwa SN z naciskiem na codzienną praktykę. W ostatniej części szkolenia zostaną także omówione nietypowe problemy, z którymi borykają się pracodawcy rozwiązując umowy o pracę.

Korzyści

Nabyta w trakcie szkolenia wiedza pozwoli uczestnikom na wyeliminowanie najczęstszych błędów które pojawiają się po nowelizacji przepisów Kodeksu pracy.

Po zakończonym szkoleniu uczestnik będzie dysponował nie tylko wiedzą z zakresu objętego tematyką szkolenia, ale także kompletem materiałów zawierających orzecznictwo Sądu Najwyższego, wyjaśnienia PIP oraz MPiPS.

Uczestnicy

Szkolenie adresowane jest zarówno do pracowników, jak i kierowników działów personalnych, którzy na co dzień zajmują się zatrudnianiem pracowników, nadzorem nad ich czasem pracy oraz są zaangażowani w procesy rozwiązywania umów o pracę. Szkolenie adresowane do osób, które posiadają przynajmniej 6-miesięczny doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami.

Szkolenie jest uzupełnieniem programu studiów podyplomowych na kierunku:

Sylwetka trenera

Prawnik z 9-letnim stażem w PIP oraz ukończoną aplikacją sędziowską. Członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w Administracji”, autor publikacji wydawanych nakładem Głównego Inspektoratu Pracy, ZUS, wydawnictwa Presscom. Wykładowca na studiach podyplomowych. Doświadczony trener prawa pracy zajmujący się na co dzień doradztwem z zakresu prawa pracy dla kilku dużych przedsiębiorstw produkcyjnych z terenu województwa śląskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z czasem pracy, rozwiązywaniem stosunku pracy oraz współpracy na linii pracodawca – związki zawodowe.

Termin i cena

Czas trwania: 1 dzień - 8 godzin dydaktycznych

Termin realizacji: ustalany po utworzeniu grupy, godz. 900 - 1600

Cena: 280 zł, słuchacze i absolwenci WSH 230 zł

Wypełnij formularz zainteresowania udziałem w szkoleniu

W przypadku realizacji warsztatów w formule szkolenia zamkniętego (dla 10 – 20 osobowej grupy uczestników z jednej instytucji) założenia programowe, czas realizacji, termin i miejsce szkolenia oraz odpłatność ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Pobierz formularz zapytania dot. realizacji szkolenia zamkniętego