II Kongres Praktyków Biznesu

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu oraz Urząd Miejski w Sosnowcu

zapraszają na

II Kongres Praktyków Biznesu

TERMIN: 20-21 września 2016 r.

 

Kongres jest jedynym tego typu wydarzeniem w regionie, które koresponduje  misją oraz celami z Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, a także oficjalnie zapowiada VI już jego edycję.

Głównym zamierzeniem Kongresu jest przedstawienie ważnych zagadnień biznesowych w formie praktycznych prelekcji atrakcyjnych dla lokalnego przedsiębiorcy. Partnerami Kongresu są instytucje samorządowe, stowarzyszenia przedsiębiorców, podmioty reprezentujące biznes i kulturę. Wśród nich znajdują się m.in.: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny i wiele innych. Współorganizatorem jest Urząd Miasta w Sosnowcu.

Ze względu na duże zainteresowanie ubiegłoroczną edycją Kongresu, w której wzięło udział ponad 300 uczestników, w tym roku podjęto decyzję o zorganizowaniu dwudniowego wydarzenia. Tegoroczną edycję zaszczycą swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Blikle, Jakub Karnowski oraz Przemysław Pająk (Spider’s Web). Ponadto prelekcje przeprowadzą eksperci Wyższej Szkoły Humanitas.

W trakcie dwóch dni wydarzenia zaplanowanych zostało kilkanaście wykładów, w kilku panelach tematycznych. Po raz kolejny zostaną również wręczone nagrody HumanitAS, dedykowane firmom wyróżniającym się pod kątem innowacyjności, przedsiębiorczości i etyki prowadzenia biznesu.

Kongres adresowany jest do wszystkich osób, które prowadzą, lub zamierzają prowadzić własną firmę. Podczas tego wydarzenia będzie okazja do spotkania i dyskusji z najlepszymi praktykami z obszaru zarządzania, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, Public Relations, innowacji i tak ważnego w obliczu wyzwań XXI wieku - cyberbezpieczeństwa firm.

WSH od lat prowadzi inicjatywy propagujące przedsiębiorczość oraz rozwój lokalnego biznesu, dlatego tak ważne dla Uczelni są prestiżowe działania aktywizujące przedsiębiorców na terenie Zagłębia. Kongres Praktyków Biznesu wpisuje się w cykl wydarzeń gospodarczych dedykowanych sektorowi MŚP.

Relację z poprzedniej edycji wydarzenia znajdziecie Państwo TUTAJ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Program Kongresu - POBIERZ

 

 

Wydarzenie zapowiadające

Główny Patron Honorowy:

Główny Partner:

Patroni honorowi:

Partnerzy Kongresu:

Patroni medialni:

 Pisma dot. przyznania Patronatu Honorowego:

 

Kongres Praktyków Biznesu (2015)