Aktualności

80% dofinansowania i 3 semestry w rok – wyjątkowe oferty WSH

08/01/2018

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zrealizować pełny program studiów szybciej od innych? Oszczędzić do 5 tys. złotych? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco wybierz Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu i uzyskaj dofinansowanie nawet do 80% na studia podyplomowe i szkolenia, albo skorzystaj z ostatniej szansy i zapisz się na studia I lub II stopnia z opcją realizacji 3 semestrów w 1 rok.

Czytaj więcej >

Kanclerz WSH uhonorowany Złotym Laurem RiG

15/01/2018

„Laury Umiejętności i Kompetencji” to wyróżnienia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przyznawane osobom, które swoimi umiejętnościami, kompetencjami oraz autorytetem wspierają procesy zmian w regionie i kraju.  Podczas tegorocznej, 26. uroczystej Gali Złoty Laur w kategorii menedżer, lider społeczno-gospodarczy odbierze mgr Aleksander Dudek, Kanclerz Wyższej Szkoły Humanitas. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w sobotę 20 stycznia br.

Czytaj więcej >

Humanitas gra z WOŚP podczas 26. finału akcji

15/01/2018

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!  W tym roku Wyższa Szkoła Humanitas akcję rozpoczęła wyjątkowo wcześnie, bo już na miesiąc przed finałem w bibliotece uczelni stanęła sztabowa skarbona stacjonarna, dzięki  której na rzecz fundacji zebraliśmy blisko tysiąc złotych.  Środki zebrane podczas tegorocznego 26. finału WOŚP zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia noworodków poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego.

Czytaj więcej >

JM Rektor WSH nominowany do tytułu Osobowość Roku

10/01/2018

Z nieskrywaną dumą informujemy, że prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas, dyrektor Instytutu Zagłębiowskiego został nominowany do tytułu Osobowość Roku 2017 w kategorii samorządność i społeczność lokalna. Profesor został wyróżniony za krzewienie tożsamości i kultury zagłębiowskiej. Prestiżowy plebiscyt, tradycyjnie już organizowany jest przez redakcję "Dziennika Zachodniego".

Czytaj więcej >

Koncert Noworoczny w Kroczycach z udziałem Kanclerza WSH

10/01/2018

Michał Gasz, wokalista zespołu Czerwono-Czarni, aktor musicalowy, autor tekstów, kompozytor był gwiazdą Koncertu Noworocznego, który odbył się 7 stycznia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kroczycach. Tegoroczna edycja wydarzenia była również okazją do wręczenia podziękowań dla sponsorów klubu LKS Skalniak Kroczyce. Fundację Humanitas, partnera klubu, reprezentował mgr Aleksander Dudek, Kanclerz WSH.

Czytaj więcej >

Booktalking – konkurs dla uczniów z udziałem Humanitas

03/01/2018

W poniedziałek 18 grudnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach odbyła się szósta edycja konkursu Booktalking, czyli gawęda o książce. Wydarzenie skierowane było do  uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z całego regionu. Jednym z jurorów konkursowych była mgr Małgorzata Caban,  Dyrektor Biblioteki i Oficyny Wydawniczej Humanitas.

Czytaj więcej >

Kilkaset książek dla biblioteki więziennej w Wojkowicach

21/12/2017

Blisko 400 książek zebrali pracownicy oraz przyjaciele Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu dla biblioteki więziennej Zakładu Karnego w Wojkowicach. Zbiórka koleżeńska odbyła się w ramach akcji BookAreszt,  zainicjonowanej przez Bibliotekę WSH.

Czytaj więcej >

Mikołajkowy Kiermasz Charytatywny w Humanitas

03/01/2018

Własnoręcznie przygotowane stroiki i ozdobny świąteczne, brawurowy występ orkiestry policyjnej oraz prelekcja dotycząca bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To tylko część atrakcji, które czekały na uczestników Mikołajkowego Kiermaszu Charytatywnego zorganizowanego przez uczestników II edycji projektu Zagłębiowska Akademia Aktywnego Seniora. Wydarzenie odbyło się 15 grudnia br. w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Czytaj więcej >

Rozdanie dyplomów Distance Learning

20/12/2017

W ramach nowatorskiego programu kształcenia na odległość adresowanego do młodzieży zagranicznej, grupa studentów z Uniwersytetu im. Alfreda Nobela w Dnieprze, na Ukrainie, odebrała dyplomy ukończenia studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie firmą na rynkach krajowych i zagranicznych. Wydarzenie odbyło się w sobotę 16 grudnia br. w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Czytaj więcej >

Międzynarodowe spotkanie wigilijne w Humanitas

15/12/2017

Tradycyjne potrawy wigilijne, prezentacja polskich zwyczajów świątecznych oraz wspólne międzynarodowe kolędowanie. W środę 13 grudnia br. w murach Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odbyło się wyjątkowe spotkanie wigilijne dla zagranicznych studentów uczelni. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Współpracy z Zagranicą WSH.

Czytaj więcej >