Aktualności

Jubileusz 95-lecia Izby Rzemieślniczej

04/04/2017

1 kwietnia 2017 roku odbyła się XXIV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej w Katowicach. Wzięło w niej udział dwa tysiące rzemieślników, przedsiębiorców i gości. Gala w tym roku posiada szczególny wydźwięk, gdyż zbiega się z obchodami Jubileuszu 95-lecia powstania Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości - organizacja, która kształci i potwierdza kwalifikacje zawodowe w 75 zawodach.


W czasie trwania gali nagrodzony został najlepszy Rzemieślnik Roku 2016 w województwie śląskim - został nim Pan Jakub Wyciślik - właściciel firmy Meble - Stolarstwo KEJA Jakub Wyciślik. Przyznane zostały również prestiżowe nagrody: "Firma z jakością", "Firma z przyszłością" i "Wiarygodny lider biznesu". Jak co roku nagrodzeni zostali też przyjaciele rzemiosła mianem "Spolegliwego przyjaciela rzemiosła".


Wśród uczestników gali nie zabrakło także przedstawicieli Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, którą reprezentowała Ewa Baran, pełnomocnik kanclerza WSH ds. współpracy z otoczeniem gospodarczym i społecznym.


WSH jako partner składa serdeczne gratulacje z okazji Jubileuszu 95-lecia powstania Izby Rzemieślniczej w Katowicach.


fot. Izba Rzemieślnicza w Katowicach