Aktualności

Urodzinowa niedziela z Humanitas

23/04/2017

To była wyjątkowa niedziela w Wyższej Szkole Humanitas. Dla blisko 1000 studentów, którzy 23 kwietnia mieli zajęcia, ale także na wszystkich gości i przyjaciół sosnowieckiej uczelni, przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje, a wśród nich upominki, loteria fantowa, słodki poczęstunek oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego, imprezowego zdjęcia.

 

Na prawdziwych szczęściarzy w wybranych opakowaniach z prezentami czekały dodatkowo losy uprawniające do zakręcenia kołem fortuny. A wygrać można było np. miejsce parkingowe, które na co dzień zarezerwowane jest dla samego rektora WSH.

 

Wśród studentów pojawili się i tacy, którzy, podobnie jak Humanitas, obchodzili w niedzielę urodziny. W ramach prezentu otrzymali ufundowane przez rektora WSH, prof. Michała Kaczmarczyka bilety na jeden z koncertów w ramach jesiennej trasy Musicalu „Karol”. Bawiła się z nami także pani Aneta Żuławińska, wyjątkowa, bo pierwsza w historii absolwentka naszej uczelni. Na nią również czekał specjalny upominek.

 

To nie koniec specjalnych wydarzeń związanych z tegorocznymi obchodami 20-lecia Wyższej Szkoły Humanitas, które potrwają jeszcze do października. Przypominamy, że informacji o przedsięwzięciach jubileuszowych można szukać na stronie www.humanitas.edu.pl/jubileusz.