Aktualności

Firma dobrze widziana. Partner WSH z tytułem

27/04/2017

Apauly Group Sp. z o.o. - firma, która organizuje wraz z Wyższą Szkołą Humanitas studia podyplomowe z zakresu Szkoły Project Managerów, została uhonorowana tytułem "Firmy dobrze widzianej".

 

Wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Elżbiety Rafalskiej, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej trafiło do rąk Apauly Group 24 kwietnia w Warszawie w czasie 8. Finału Konkursu "Firma dobrze widziana". Łącznie nagrodzone zostały 54 firmy z całej Polski, w tym 2 z województwa śląskiego.

 

Firma Apauly Group prowadzi działania na rzecz wsparcia idei project oraz project portfolio managementu, rozwoju nowoczesnej edukacji, programowania i robotyki dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, studentów i osób dorosłych w szczególnej sytuacji na rynku pracy. Wspiera tez prawidłowe prawidłowe wykorzystanie funduszy unijnych w Polsce oraz pomaga bezpłatnie we wdrażaniu projektów unijnych w organizacjach pozarządowych i w edukacji.

 

Naszemu partnerowi serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy na kolejną edycję studiów podyplomowych z zakresu Szkoła Project Managerów.