Aktualności

Poznaj najlepsze start-upy w Polsce!

27/04/2017

Już 11 i 12 maja w katowickim Spodku odbędzie się druga edycja European Start-up Days – wydarzenia towarzyszącego Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu. European Start-up Days to spotkanie ludzi zainteresowanych rozwojem młodej, innowacyjnej, kreatywnej polskiej przedsiębiorczości. Wydarzenie połączy w nowoczesnej formule: merytoryczne wystąpienia oraz interakcję z uczestnikami, elementy show i nietypową promocję młodych, polskich firm.

 

W ramach European Start-up Days odbędą się: prezentacje najciekawszych polskich start-upów, prezentacje dobrych praktyk współpracy na linii start-up - inwestor, networking zone, spotkania, inspirujące wykłady, prelekcje i debaty panelowe z udziałem ekspertów.

 

Wydarzeniu towarzyszy również konkurs na najlepszy pomysł na biznes Start-up Challenge. Jego stu laureatów wyłonionych przez jury spotka się w Spodku z politykami, przedsiębiorcami, organizacjami wsparcia biznesu, przedstawicielami mediów i doświadczonymi start-upowcami.

 

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Start-up Challenge zgłosiło się blisko 200 start-upów. Jury wyłoniło 100 najciekawszych propozycji, które zaprezentują się w Scale-up Alley, dedykowanej biznesowym wizjonerom przestrzeni katowickiego Spodka. Autorzy 18 najlepszych projektów wystąpią nie tylko na scenach prezentacyjnych European Start-up Days, ale również podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, walcząc o zwycięstwo w swoich kategoriach.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu mogą rejestrować się poprzez stronę http://www.estartupdays.eu