Aktualności

Zakończenie roku w Uniwersytetach Dziecięcych

02/06/2017

Z ogromną radością witamy już czerwiec. Dla wszystkich dzieci oznacza on zbliżające się wakacje (na które zapewne czekają z niecierpliwością J), a dla naszych najmłodszych Studentów to znak, że lada moment zostaną absolwentami Uniwersytetów Dziecięcych WSH. Zarówno przedszkolaki jak i starsze dzieci otrzymują na tę okoliczność z rąk władz Wyższej Szkoły Humanitas – Wicekanclerz WSH, Agaty Dudek oraz Prodziekan ds. współpracy z zagranicą, Mai Chyży - Dudek – dyplomy i medale nadające im tytuł najlepszego absolwenta. Zakończyliśmy już większość spotkań z najmłodszą grupą słuchaczy, czyli przedszkolakami m.in.: z Opola, Krakowa, Sosnowca oraz Jaworzna i Chrzanowa.

 

W tym miesiącu ostatni raz spotykamy się z Wami na naszych cosobotnich wykładach, ale nie oznacza to że się lenimy! Przygotowujemy dla Was fantastyczne letnie atrakcje, o których poinformujemy Was już niebawem.

 

Naszym przedszkolakom serdecznie dziękujemy za tak liczną obecność na spotkaniach i fantastyczną aktywność podczas naszych naukowych wykładów, a studentów Uniwersytetu Dziecięcego zapraszamy już w sobotę na zajęcia. Do zobaczenia!