Aktualności

Konkurs „Reklamówka Humanitas” rozstrzygnięty

19/06/2017

Znamy zwycięzców konkursu na spot reklamowy Wyższej Szkoły Humanitas, który odbywał się w maju pod hasłem „#Reklamówka Humanitas”. Laureaci zostali ogłoszeni 8 czerwca w katowickiej klubo-kawiarni „Strefa Centralna” podczas 5. edycji spotkań fanów reklamy - #Reklamówka – organizowanej przez WSH przy współpracy z Kava Studio. Nagrody od uczelni wręczył dr Krystian Dudek, pełnomocnik kanclerza WSH ds. PR.

 

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu scenariusza telewizyjnego spotu promującego Humanitas w roku obchodów jubileuszu 20-lecia. Jury, doceniając kreatywność oraz wyczucie kontekstu, w jakim należy promować uczelnie wyższą, a także interesujący scenariusz z ciekawą fabułą, postanowiło uhonorować dwie uczestniczki konkursu.

 

Drugie miejsce oraz bon edukacyjny o wartości 750 zł i sprzęt elektroniczny zdobyła Pani Alicja Matuszczak, która nagrodę odebrała osobiście. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Pani Katarzynie Jermacz. Nagrodą jest bon edukacyjny o wartości 1000 zł oraz sprzęt elektroniczny. 

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim polecamy nasze obecne kreacje reklamowe, które można usłyszeć na antenach radiostacji śląskich oraz zobaczyć w prasie, sieci i na nośnikach outdoorowych.