Aktualności

Uniwersytet Międzypokoleniowy WSH - rekrutacja trwa!

13/09/2017

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć Uniwersytetu Międzypokoleniowego Wyższej Szkoły Humanitas, w skład którego wchodzą Uniwersytet Dziecięcy wraz z modułem skierowanym do najmłodszych Żaków „Przedszkolak na Uczelni”, Uniwersytet Młodzieżowy przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-17 lat oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku dla Seniorów powyżej 55 roku życia.

 

 

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do uroczystej inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018, która nastąpi już za miesiąc. Jednak październik jest miesiącem, w którym nie tylko studenci rozpoczynają swoje zmagania z nauką.  

17 października kolejny już rok rozpoczyna działalność Uniwersytet Międzypokoleniowy, w skład którego wchodzą Uniwersytet Dziecięcy wraz z modułem skierowanym do najmłodszych Żaków „Przedszkolak na Uczelni” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jak co roku,  zarówno najmłodszym jak i seniorom, oferujemy wykłady z najlepszymi wykładowcami oraz szeroką ofertę warsztatów i dedykowanych specjalnie im wydarzeń.

 

Ponadto, w tym roku, uczniowie szkół gimnazjalnych oraz licealnych będą mogli uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Młodzieżowego. To całkowicie nowa formuła zajęć skierowanych do osób w wieku od 13 do 17 lat. W ramach Uniwersytetu działać będą 3 akademie:

 

  • Akademia Inżynierii
  • Akademia Psychologii i Pedagogiki
  • Akademia Zarządzania i PR

Uczestnicy spotykać się będą trzy razy w miesiącu na 3-godzinnych, praktycznych warsztatach oraz jednym wykładzie akademickim. Małe grupy warsztatowe i wyspecjalizowana kadra gwarantują najwyższą jakość zajęć. Ponadto, nad każdą Akademią patronat merytoryczny objęły najbardziej znane firmy branżowe.

 

Informacje na temat oferty dostępne są na stronie internetowej w zakładce „Uniwersytet Międzypokoleniowy”.