Aktualności

80% dofinansowania i 3 semestry w rok – wyjątkowe oferty WSH

08/01/2018

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zrealizować pełny program studiów szybciej od innych? Uzyskać dyplom i oszczędzić do 5 tys. złotych? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco wybierz Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu i uzyskaj dofinansowanie nawet do 80% na studia podyplomowe, kursy i szkolenia, albo skorzystaj z ostatniej szansy i zapisz się na studia I lub II stopnia z unikatową opcją realizacji 3 semestrów w 1 rok.

 

 

Rekordowe dofinansowanie do 80 % na studia podyplomowe i kursy

W ramach dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego możesz podjąć studia podyplomowe lub zapisać się na szkolenie realizowane w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu pokrywając jedynie 20% jego wartości. Warunkiem skorzystania z oferty jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie oraz dopełnienie formalności u jednego z sześciu Operatorów Środków EFS w województwie śląskim. Wysokość przyznanego dofinansowania zależna jest od wielkości przedsiębiorstwa, w którym jesteś zatrudniony.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.humanitas.edu.pl/Dofinansowanie_MSP

 

3 semestry w 1 rok - ostatni rok naboru?

Humanitas oferuje swoim studentom wyjątkową możliwość uzyskania tytułu licencjata już w 2 lata oraz realizacji studiów magisterskich w 1,5 roku. Oferta WSH wynika z innowacyjnej organizacji roku akademickiego na studiach niestacjonarnych, który podzielony został na 3, a nie na 2 semestry. Dzięki większej częstotliwości zjazdów w semestrze, studenci mogą zrealizować w ciągu roku program z 3 semestrów studiów. Pozwala to na skrócenie nauki, bez wpływu na jakość kształcenia. Oferowane studia obejmują dokładnie ten sam materiał oraz taką samą liczbę godzin, co studia realizowane w tradycyjnym trybie.

 

Od października 2018 roku ustawodawca planuje zmiany w obszarze szkolnictwa wyższego, polegające na administracyjnym podziale roku akademickiego na dwa semestry. Wprowadzenie mechanizmu wydłużenia studiów niestacjonarnych, może nie tylko uniemożliwić realizację programu studiów w systemie trzech semestrów w roku, ale i dodatkowo wydłużyć czas ich trwania.

 

Prawdopodobnie jest to więc ostatnia szansa na ukończenie studiów, a tym samym nabycia wiedzy, umiejętności i kompetencji właściwych dla danego kierunku, w wygodnym i innowacyjnym systemie oferowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas podziału roku akademickiego na 3 semestry, gdzie cały cykl studiowania zamyka się w 1,5, 2,5 albo 3,5 roku, w zależności od wybranego kierunku i poziomu kształcenia.

 

Więcej informacji dotyczących oferty znajduje się na stronie: www.humanitas.edu.pl/pl/Kandydat/Kierunki_studiow

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jeszcze więcej!

Punkt rekrutacyjny


Dział
Studiów Podyplomowych

Dział Szkoleń

32 363-12-06
rekrutacja@humanitas.edu.pl          

32 363-12-21
podyplomowe@humanitas.edu.pl          

32 363-12-03
szkolenia@humanitas.edu.pl          

 

 

/k.u. 08.01.17/