Zapisz się na studia... nocą!

28/06/2018

Pracujesz do późna? w natłoku domowych obowiązków trudno Ci znaleźć czas w ciągu dnia? a może po prostu ważne decyzje wolisz podejmować po zmroku? Wyższa Szkoła Humanitas po raz kolejny wychodzi naprzeciw wszystkim „nocnym markom” planującym zapisać się na studia i zaprasza do udziału w Nocy Rekrutacji. Tym razem to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się z 5 na 6 lipca i potrwa od 21:00 do 1:00. Na uczestników czekają atrakcyjne zniżki, liczne niespodzianki i dodatkowe atrakcje.

W ten jeden, lipcowy wieczór drzwi punktu rekrutacyjnego uczelni będą szeroko otwarte aż do godziny 01.00, a jak zwykle pomocni, pracownicy uczelni pomogą dopełnić wszelkich formalności dotyczących złożenia dokumentów. Oczywiście, nie zabranie również dodatkowych zniżek i bonusów.

Noc Rekrutacji 2018 to:

• ostatnia możliwość skorzystania ze zniżki „Im wcześniej tym lepiej” – zapłacisz mniej o 1200 zł
  • brak opłaty rekrutacyjnej 100 zł
  • brak wpisowego 400 zł
  • brak opłat za legitymację
  • możliwość wygrania upominków od WSH

Serdecznie zapraszamy!

*Noc rekrutacji dotyczy studiów I, II stopnia oraz jednolitych magisterskich.

/k.u.28.06.18/