Aktualności

Drugi dzień Gali Studiów Podyplomowych

28/06/2018

Prawie 200 absolwentów pedagogicznych studiów podyplomowych uczestniczyło 28 czerwca w uroczystej Gali, która odbyła się w auli imienia prof. Czesława Kupisiewicza w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Tegoroczny, drugi dzień Gali Studiów Podyplomowych uświetnił wykład „Neuroedukacja. Przyszłość nauczania” prowadzony przez mgr Olgę Borgieł.

 

Spotkanie rozpoczął dr Mariusz Lekston, Prorektor WSH, który złożył gratulacje wszystkim przybyłym. Następnie absolwenci studiów podyplomowych osobiście odebrali dyplomy z rąk mgr Jolanty Łozińskiej-Dudek, Prodziekan ds. nauczania. Na zakończenie oficjalnej części gali najlepsi absolwenci otrzymali wyróżnienia z rąk mgr Agaty Dudek, Wicekanclerz WSH.

 

Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnego losowania cennych nagród ufundowanych przez Partnerów Biznesowych Wyższej Szkoły Humanitas. W tym roku wśród nagród znalazły się: tablet, pakiet gadżetów od Skoda L’emir z Dąbrowy Górniczej, Vouchery do Śląskiego Wesołego Miasteczka – Legendia, uroczysta kolacja w Restauracji Szafranowy Dwór, nocleg dla dwóch osób w Willi pod Starą Skocznią, Voucher do Restauracji Warszawskiej w Hotelu Centrum, konsultacje z zakresu oferty szkoleniowej Instytutu Publico oraz książka „Kompetencje Managera” od Dea Trening.

 

Galę zakończył wykład mgr Olgi Borgieł „Neuroedukacja. Przyszłość nauczania”

 

Łącznie, w roku akademickim 2017/2018 studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas ukończyło blisko 2200 osób.

 

Sponsorzy nagród: