Aktualności

Uroczysta Gala Rozdania Dyplomów 2018

07/09/2018

Za nami Gala Rozdania Dyplomów! Absolwenci studiów wraz z rodzinami i przyjaciółmi, nauczyciele akademiccy, władze uczelni, reprezentanci partnerów uczelni, a także pracownicy WSH, wypełnili po brzegi aulę im prof. Czesława Kupisiewicza, uczestnicząc w tym wspaniałym wydarzeniu.

Dzisiejszy dzień to Państwa święto, przy okazji którego dziękujemy serdecznie za czas, który spędziliście Państwo w Wyższej Szkole Humanitas. Dziękujemy również za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, przy wyborze miejsca studiów, które decydują o przyszłości zawodowej.

Mamy nadzieję, że był to czas pożyteczny, który pozwolił Państwu na rozwijanie swojej kreatywności. Wierzymy, że nabyte umiejętności i wiedza posłużą jak najlepiej w realizacji celów prywatnych i zawodowych.

Gratulujemy wybitnych osiągnięć naukowych i życzymy kolejnych sukcesów! To właśnie Państwa sukcesy wspierają i budują naszą Uczelnię!

Dziękujemy również serdecznie naszym Partnerom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody.

Dziękujemy L'emir - Samochody nowe i używaneHelios Polska #sosnowiec BrijuHotel Zacisze Węgierska GórkaLet Me Out Katowice Klub Manufaktura Teatr Korez VIP