Aktualności

Kanclerz WSH „Zasłużony dla Miasta Sosnowca”

27/09/2018

Miło nam poinformować, że Kanclerz Wyższej Szkoły Humanitas mgr Aleksander Dudek został uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Sosnowca”. Odznakę Panu Kanclerzowi wręczył Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński, podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej.

 

 

 

 

Zgodnie z procedurą przyznawania tytułu „Zasłużony dla Miasta Sosnowca”, w pierwszym kroku Kapituła prowadziła intensywne obrady. W ich trakcie zapadła decyzja o rekomendowaniu Kanclerza WSH do otrzymania tej wyjątkowej odznaki. Do rekomendacji wystawionej przez Kapitułę przychylił się Prezydent Miasta Sosnowca, co ostatecznie doprowadziło do dzisiejszego uhonorowania założyciela Wyższej Szkoły Humanitas.

 

Pragniemy podziękować Kapitule oraz Panu Prezydentowi Arkadiuszowi Chęcińskiemu za otrzymany tytuł. Mając na uwadze jak bardzo odznaka „Zasłużonego dla Miasta Sosnowca” zobowiązuje, pragniemy zapewnić, że z równą determinacją jak do tej pory będziemy pracować na rzecz podnoszenia poziomu wykształcenia zarówno sosnowiczan, jak i mieszkańców całego Zagłębia.