Wielki sukces Prodziekana doktora Macieja Borskiego

05/10/2018

Pan Doktor Maciej Borski – Prodziekan ds. studenckich Wydziału Administracji i Zarządzania Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu – otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim prestiżowym konkursie na prace badawcze „Wykładnia prawa jako pochodna rozumienia celu i sposobu działania – edycja 2017/2018”, organizowanym przez Stowarzyszenie Badań Nad źródłami i Funkcjami Prawa „FONTES”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 23 września 2018 r. na terenie Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Pan Doktor przygotował pacę naukową na temat: Czy zmiany w ustawie o pomocy społecznej wprowadzone ustawą z dnia 22.06.2017 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z realizacją programu „Za życiem” realizują założenia programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”?

Serdecznie gratulujemy!!!