Aktualności

Warsztaty adaptacyjne dla maluchów

15/11/2015

Już 25 i 27 listopada odbędą się pierwsze zajęcia adaptacyjno-rozwojowe dla dzieci w wieku 2-3 lata, które przygotowali pedagodzy z naszego Klubiku Dziecięcego „Żaczki Humanitas”. Maluchy wraz z rodzicami będą mogły kreatywnie spędzić czas, wspaniale bawiąc się wśród rówieśników. W tym miesiącu zapraszamy na Dzień Pluszowego Misia i Magiczne Andrzejki. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

W listopadzie zapraszamy maluchy na dwa warsztaty. Zajęcia pomogą im łagodnie zaaklimatyzować się w grupie rówieśniczej i z pewnością są atrakcyjnym pomysłem na spędzenie jesiennego popołudnia. Warsztaty będą odbywały się kameralnych grupach (4-5 dzieci wraz z rodzicami) w przyjemnym i dobrze wyposażonym pokoju. Koszt udziału to 25 zł. za dziecko i rodzica. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

25 listopada (środa) godz. 16.30 - 17.30 - Dzień Pluszowego Misia

 

W programie m.in.: prezentacja ulubionych misiów naszych małych uczestników, inscenizacja piosenki „Dwa malutkie misie”, gimnastyka z misiem, opowiadanie o historii pojawienia się pluszowego misia, potyczki ruchowe z misiami, prezentacja wierszyka „Miś”, konkurs wiedzy o misiach, zbieranie zapałek w misiowej rękawicy kuchennej, konkurs „Wyjadanie miodku”, wykonanie plastycznej pracy pt. „Mój przyjaciel miś”, poczęstunek i wiele innych atrakcji.

 

27 listopada (piątek) godz. 16.30 - 17.30 - Magiczne Andrzejki

 

W programie m.in.: wspólny taniec „Kaczuszki”, wprowadzenie w krainę wróżb, odczytanie listu od czarodziejki, wspólna zabawa z wróżbami, nauka zaklęć, ozdabianie klucza do przyszłości, zabawa ruchowa „Taniec na gazecie”, tajemnicze buty, pląsy przy muzyce, poczęstunek i nie tylko.

 

Rekrutacja online - KLIKNIJ TUTAJ