Aktualności

Świąteczne warsztaty dla maluchów

02/12/2015

Już 11 grudnia odbędą się kolejne zajęcia adaptacyjno-rozwojowe dla dzieci w wieku 2-3 lata, które przygotowali pedagodzy z naszego Klubiku Dziecięcego "Żaczki Humanitas". Maluchy wraz z rodzicami będą mogły kreatywnie spędzić czas, wspaniale bawiąc się wśród rówieśników. W tym miesiącu zapraszamy na spotkanie dotyczące przygotowania świątecznych ozdób. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Zajęcia pomogą dzieciom łagodnie zaaklimatyzować się w grupie rówieśniczej i z pewnością są atrakcyjnym pomysłem na spędzenie jesiennego popołudnia. Warsztaty będą odbywały się kameralnych grupach (4-5 dzieci wraz z rodzicami) w przyjemnym i dobrze wyposażonym pokoju. Koszt udziału dziecka i rodzica to 25 zł. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. W razie dużego zainteresowania zajęcia zostaną powtórzone w innych terminach.

 

11 grudnia (piątek) godz. 16.30 - 17.30 - CZEKAJĄC NA ŚWIĘTA - świąteczne ozdoby

 

W programie m.in.: powitanie przy muzyce, wysłuchanie wiersza T. Kubiaka „Wesoła choinka”, prezentacja tradycyjnych ozdób, taniec świąteczny-inscenizacja ruchowa, zaproszenie do wspólnego wykonania ozdób, dekorowanie choinki wykonanymi ozdobami, wspólne odsłuchanie kolędy „Wśród nocnej ciszy”, poczęstunek i wiele innych.

 

Zapisy online - KLIKNIJ TUTAJ