Aktualności

Reklamówka – nowy cykl dla fanów reklamy

02/01/2017

Wyższa Szkoła Humanitas i agencja kreatywna Kava Studio zapraszają wszystkich fanów reklamy na nowy cykl spotkań Reklamówka. Inicjatywa ma na celu eksplorowanie sztuki tworzenia reklam, analizę jej poszczególnych gatunków oraz dyskusje w gronie ekspertów i pasjonatów tematu. Reklamówka #1 odbędzie się już 10 stycznia o godz. 18:00 w Strefie Centralnej przy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.

 

Reklamówka to cykl, którego celem jest przegląd spotów reklamowych, podzielonych według zaplanowanego na dane spotkanie klucza. Projekt ma na celu analizę spotów reklamowych z całego świata, dyskusję o ich wartości i przybliżenie działań najlepszych twórców w tej dziedzinie. Spotkanie świąteczne jest spotkaniem inauguracyjnym, warto więc już teraz wypatrywać daty kolejnych spotkań. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie również na stronie Humanitas.

 

Podczas pierwszego spotkania organizatorzy przewidują przegląd reklam świątecznych. Nie zabraknie analizy najbardziej znanych spotów Allegro, domu handlowego John Lewis czy najlepszych produkcji Coca-Coli. Prelegentem pierwszego wydarzenia będzie Mateusz Mirocha, operator, który opowie o tworzeniu reklam od strony technicznej, a udział w panelu dyskusyjnym wezmą eksperci związani z reklamą i komunikacją społeczną, w tym także specjaliści z Instytutu Psychologii WSH. Panel poprowadzi Szymon Pieczyński, specjalista do spraw marketingu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracji dokonywać można poprzez adres http://reklamowka.evenea.pl/