Aktualności

O informatycznym zarządzaniu uczelnią z udziałem WSH

13/03/2017

W najbliższą środę 15 marca w Warszawie będzie miało miejsce X Forum Informatycznego Zarządzania Uczelnią, którego tematem przewodnim w tym roku będą: zarządzanie kapitałem intelektualnym uczelni (repozytoria), witryny internetowe i zarządzanie procesami. Wyższą Szkołę Humanitas podczas wydarzenia będzie reprezentował dr Krystian Dudek, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSH.

 

Forum Informatycznego Zarządzania Uczelnią to organizowane przez Centrum Promocji Informatyki wydarzenie branżowe dedykowane wszystkim uczelniom i ośrodkom akademickim, które w swoim codziennym funkcjonowaniu stawiają na nowoczesność i wdrażanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wśród prelegentów znajdą się nie tylko niezależni eksperci, ale także przedstawiciele czołowych polskich uczelni, w tym m.in. Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Reprezentujący WSH dr Krystian Dudek w swoim wystąpieniu odpowie na pytanie o to, jak przygotować skuteczną strategię Public Relations uczelni. Słuchacze otrzymają cenne wskazówki dot. przygotowywania diagnozy wyjściowej, określania grupy docelowej oraz narzędzi PR i kanałów komunikacji, jakie warto wykorzystać.

 

Więcej na temat Forum można znaleźć TUTAJ.