Letnia Akademia Humanitas

Dziekujemy za wspólnie spędzony czas!

 

 

Ależ to szybko minęło! Dwa tygodnie Letniej Akademii Humanitas dobiegły końca. Było coś dla ciała – zumba, zajęcia sprawnościowe, gry na świeżym powietrzu, oraz coś dla ducha czyli zajęcia z rozwoju kreatywności, twórczej i efektywnej zabawy oraz wiele rozgrzewek i wyzwań dla naszego umysłu. W ramach naszych wycieczek dwa razy wybraliśmy się do kina Helios w Sosnowcu, odwiedziliśmy Zatorland, firmę WISS – Inżynieria Samochodów Specjalnych gdzie na własne oczy zobaczyliśmy jak powstają najnowocześniejsze wozy strażackie, oraz Studio Filmów Rysunkowych gdzie w towarzystwie Reksia, Bolka i Lolka uczyliśmy się tworzyć bajki. Będziemy mieli co wspominać J

Już teraz zapraszamy was na Zimową Akademię Humanitas gdzie będziemy się równie dobrze bawić!

 

 

Ostatni dzień Letniej Akademii Humanitas

 

 

Dziś ostatni dzień Letniej Akademii #Humanitas. Wczoraj zwiedzaliśmy Inżynierię Samochodów Specjalnych w Bielsku Białej oraz Studio Filmów Rysunkowych. Przed nami jeszcze warsztaty kreatywne oraz zajęcia ruchowe. 

 

 

Pierwszy tydzień Letniej Akademii Humanitas za nami

 

 

Pierwszy tydzień Letniej Akademii #Humanitas za nami. Ale to szybko zleciało... Fajnie było spędzić z Wami czas. A kto chce do nas dołączyć - NIC STRACONEGO! Od poniedziałku zaczynamy drugi tydzień naszych spotkań. 

 

 

Zatorland zdobyty!

 

 

Zatorland jest nasz! Poniżej kilka zdjęć z wczorajszej wycieczki. Aż szkoda było wracać...

 

 

"Gdzie się rodzi głos?" - zajęcia z neurologopedii dla kolonistów

 

 

W myśl hasła przewodniego „coś dla ciała coś dla ducha” panie z Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego przeprowadziły warsztaty dla dzieciaków z zakresu neurologopedii. Słuchacze wysłuchali mini wykładu o najbardziej niezwykłym organie ciała człowieka jakim jest mózg, poznawali jaką ma budowę i za co jest odpowiedzialny. Mogli też doświadczać osobiście niezwykłych funkcji mózgu biorąc udział w ćwiczeniach, doświadczeniach i tematycznych zabawach.

 

 

Uwaga! Zostały oststnie wolne miejsca na II turnus Letniej Akademii Humanitas!

 

 

Letnia Akademia #HUMANITAS ruszyła pełną parą. Za nami zajęcia z zumby, poranne energaizery i duuuuużo zajęć na poprawę kondycji naszego mózgu. Zagadki, gry logiczne, zajęcia manualne, zadania na spostrzegawczość - to wszystko w ramach zajęć z cyklu "Coś dla ducha". Jutro "coś dla ciała" i kolejne niespodzianki.

 

WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA LETNIĄ AKADEMIĘ HUMANITAS!

Serdecznie zapraszamy na kolejna edycję Letniej Akademii Humanitas. Tegoroczne spotkania upłyną nam pod hasłem:

Coś dla ciała, coś dla ducha - Letnia Akademia Aktywnego Zucha

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Opłaty:

Koszt udziału dziecka w jednym tygodniu Letniej Akademii Humanitas wynosi 400 zł. Przy zapisie na oba tygodnie udzielamy 10% rabatu od całości kwoty.

Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

Opłatę należy uiścić z dopiskiem: LAH_ imię i nazwisko dziecka