Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

12/09/2017

Pierwsza Szkoła Prawa USA także dla studentów WSH

Jeżeli jesteś studentem WSH na kierunku prawo, administracja lub zarządzanie, możesz uczyć się równocześnie w Szkole Prawa i Biznesu USA. Uczestnictwo w zajęciach daje możliwość poszerzenia wiedzy o podstawowych zagadnieniach związanych z prawem i ekonomią w Stanach Zjednoczonych, jednocześnie gwarantując stały kontakt z językiem angielskim, a także wykorzystanie zdobytej wiedzy w rozszerzającej się współpracy polsko- amerykańskiej.

Szkoła została stworzona przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z wydziałami prawa trzech Uczelni ze Stanów Zjednoczonych Ameryki – The Loyola University New Orleans College of Law, The University of Arkansas at Little Rock, William H. Bowen School of Law oraz The University of Toledo College of Law. Zajęcia prowadzone wyłącznie przez amerykańskich profesorów odbywają się w trakcie roku akademickiego w formie 10 dwudniowych, weekendowych szkoleń.

W ubiegłym roku w zajęciach Szkoły Prawa i Biznesu USA uczestniczyło dwoje Studentów kierunku Prawo w Wyższej Szkole Humanitas. Pan Andrzej Janus oraz Pan Mateusz Nerka 15 lipca 2017 r. z sukcesem zakończyli naukę otrzymując dyplomy ukończenia Szkoły. Studentom serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na temat Szkoły znajduje się TUTAJ.

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

12/09/2017

Pierwsza Szkoła Prawa USA także dla studentów WSH

Więcej informacji na temat Szkoły znajduje się TUTAJ.

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.