03/10/2017

Nowi Partnerzy Centrum Kształcenia Służb Mundurowych

Z dumną informujemy, że Wyższa Szkoła Humanitas podpisała porozumienia o współpracy z Aeroklubem Śląskim w Katowicach oraz Grupą SOS Sp. z o.o. Inicjatorem porozumień było Centrum Kształcenia Służb Mundurowych działające w ramach uczelni.

Aeroklub Śląski w Katowicach prowadzi działalność w zakresie popularyzacji lotnictwa, modelarstwa lotniczego, sportu lotniczego, szkoleń i treningu dla pilotów zrzeszonych w aeroklubie, oraz organizacji imprez lotniczych. Dodatkowo, Aeroklub jest zatwierdzoną Organizacją Szkolenia Lotniczego (ATO) w zakresie szkolenia pilotów do licencji pilota szybowcowego – SPL, świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego – UAP, licencji pilota samolotowego turystycznego – LAPL(A) oraz licencji pilota samolotowego turystycznego – PPL(A).

Grupa SOS Sp. z o.o. specjalizuje się  m.in. w fizycznej ochronie mienia i osób, systemach monitoringu i ochronie technicznej, serwisie sprzątającym i usługach komunalnych oraz outsourcingu personalnym. Siedziby Firmy można znaleźć m.in. w Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Katowicach. Agencja Ochrony SOS działa jednak na terenie całej Polski i  wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jej pomoc.

Studenci kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Humanitas mogą wybrać specjalność „Bezpieczeństwo obiektów, osób i mienia”. Porozumienie z Grupą SOS Sp. z o.o. ma na celu podniesienie poziomu wykształcenia przyszłych i obecnych pracowników formacji ochronnych.

Podpisane porozumienia rozszerzą możliwość współpracy w zakresie realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, a także doradztwa i konsultacji przy tworzeniu programów studiów, szkoleń i programów praktyk na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

Oferta studiów na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe znajduje się TUTAJ

03/10/2017