02/02/2018

Biznesowy Środek Tygodnia w Humanitas

Blisko 70 osób z terenu Zagłębia i Śląska wzięło udział w wydarzeniu pt. „Biznesowy Środek Tygodnia” zorganizowanym w środę 31 stycznia br. w Wyższej Szkole Humanitas. Dla uczestników przygotowano praktyczne warsztaty, prezentację dofinansowanych studiów w ramach Bazy Usług Rozwojowych oraz networking, sprzyjający nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Wydarzenie rozpoczęła prezentacja oferty dofinansowanych studiów podyplomowych, szkoleń i kursów w ramach Bazy Usług Rozwojowych dostępnych w ofercie uczelni.  Dzięki unijnej dotacji osoby zatrudnione w małym, mikro lub średnim przedsiębiorstwie mogą podjąć studia tańsze do 80%.

Następnie uczestnicy wydarzenia wzięli udział w wybranym przez siebie praktycznym warsztacie. Podczas pierwszej edycji Biznesowego Środka Tygodnia warsztaty poprowadzili:

• Ewa Kraus „Komunikacja wewnętrzna w firmie. Jak mówić żeby Cię słuchali?”
  • Krzysztof Korzeniecki „Analizuj i wyciągaj wnioski. Analizy marketingowe w Twojej firmie”
  • Agnieszka Pilnicka „Cele – wyznacz i realizuj. Coaching”

Dodatkowo, w trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję wymienić się wizytówkami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Biznesowy Środek Tygodnia to bezpłatne, cykliczne spotkania skierowane do osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać dodatkowe kwalifikacje. Praktyczne warsztaty, wymiana kontaktów i wizytówek oraz inspirujące dyskusje to idealna propozycja zarówno dla prowadzących własną firmę, jak i dla osób zatrudnionych. Kolejna edycja wydarzenia planowana jest w marcu br.

/k.u. 02.02.18/

02/02/2018

Biznesowy Środek Tygodnia w Humanitas

• Ewa Kraus „Komunikacja wewnętrzna w firmie. Jak mówić żeby Cię słuchali?”
  • Agnieszka Pilnicka „Cele – wyznacz i realizuj. Coaching”

/k.u. 02.02.18/