12/02/2018

Walentynkowa niedziela dla studentów Humanitas

Nastrojowa muzyka rozbrzmiewająca w holu pod aulą, konkursy pełne nagród dla dwojga, romantyczny wystrój z miłosnymi akcentami oraz fotobudka uwieczniająca wspólnie spędzone chwile. Z całą pewnością w przedwalentynkową niedzielę, 11 lutego br., Wyższa Szkoła Humanitas była jednym z najbardziej zakochanych miejsc w całym mieście. Wszystkie atrakcje zostały przygotowane w ramach wydarzenia „Walentynki w Humanitas” specjalnie dla uczących się w weekendy studentów uczelni.

Świętowanie rozpoczęło się punktualnie o godz. 11.00, kiedy to w holu uczelni stanęła fotobudka, dostępna nie tylko dla tych, trafionych strzałą Amora. Zdjęcia w zabawnych przebraniach mogli zrobić sobie wszyscy chętni. Ponadto, od 12.00 do 15.00 o każdej pełnej godzinie na terenie uczelni ukrywane były vouchery na koncerty organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia oraz seanse w kinie Helios Dąbrowa Górnicza.

Walentynkowy nastrój utrzymywał się będzie w Humanitas do samego 14 lutego br. za sprawą wyjątkowego konkursu. Wszystkie zdjęcia, które zostały zrobione w fotobudce podczas niedzielnej zabawy dostępne są na profilu uczelni na Facebooku. Zdjęcie, które w Dzień Zakochanych o godz. 14.00 będzie miało największą ilość polubień zostanie nagrodzone  romantycznym weekendowym pobytem dla dwóch osób w Hotelu Pod Jedlami w Wiśle. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają kolejno: dwa bilety na koncert Natalii Przybysz oraz dwa bilety do kina Helios.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do dalszej zabawy!

Partnerzy wydarzenia:

12/02/2018

Walentynkowa niedziela dla studentów Humanitas

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do dalszej zabawy!

Partnerzy wydarzenia: