07/05/2018

Akademia Młodych Dyplomatów – oferta dla studentów WSH

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem Wyższej Szkoły Humanitas możesz aplikować do Akademii Młodych Dyplomatów, która przygotowuje słuchaczy do pracy w służbie zagranicznej oraz organizacjach międzynarodowych. Ten prestiżowy program działa od 2004 roku i obejmuje swoim zasięgiem najlepsze placówki z kraju i z zagranicy. W tegorocznej edycji programu organizatorzy przewidzieli ponad 40 stypendiów dla najwybitniejszych studentów.

Wśród wykładowców poprzednich edycji znaleźli się m.in. były Premier Szwecji Carl Bildt, były Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili, sekretarz generalny NATO oraz Rady Unii Europejskiej dr Javier Solana oraz przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso.

Nabór na rok akademicki 2018/2019 trwa do 30 czerwca br. Więcej materiałów na temat programu można uzyskać pod adresem mailowym: akademia@diplomats.pl.

07/05/2018

Akademia Młodych Dyplomatów – oferta dla studentów WSH