13/06/2018

Piknik Izby Rzemieślniczej w Katowicach

W poniedziałek 11 czerwca br. w Kompleksie Pałacowo-Zamkowym w Koszęcinie odbył się Piknik Izby Rzemieślniczej w Katowicach. Piknik jest wydarzeniem cyklicznym, na którym spotykają się przedsiębiorcy, politycy oraz władze samorządowe z województwa śląskiego. Tegoroczny piknik uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

Izba Rzemieślnicza jest partnerem Wyższej Szkoły Humanitas w wielu organizowanych przez uczelnię przedsięwzięciach. W spotkaniu w Koszęcinie udział wzięła Ewa Baran, Pełnomocnik Kanclerza ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w WSH.

Wydarzenie było okazją do uroczystego świętowania urodzin prof. Jana Klimka, któremu w imieniu władz oraz całej społeczności akademickiej składamy serdeczne życzenia.

13/06/2018

Piknik Izby Rzemieślniczej w Katowicach