17/09/2018

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

W imieniu Władz, Senatu oraz całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w czwartek 4 października br. o godz. 11:00 w Auli im. Prof. Czesława Kupisiewicza wyższej Szkoły Humanitas. W tym roku gościem specjalnym tego wyjątkowego w życiu Uczelni wydarzenia będzie prof. dr hab. Bogdan Dolnicki.

W programie Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019, jak zwykle nie zabraknie tak ważnych elementów, jak wystąpienie zaproszonych gości, czy wręczenie nagród Rektora. Najważniejszym punktem uroczystości będzie oczywiście akt immatrykulacji nowych studentów.

Wykład inauguracyjny zatytułowany „Samorząd terytorialny w ujęciu europejskim” wygłosi prof. dr hab. Bogdan Dolnicki – Ekspert w zakresie prawa administracyjnego i prawa samorządu terytorialnego.

17/09/2018

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019