19/09/2018

Humanitas spotkał się z uczniami szkół średnich w Świętochłowicach

W dn. 17 września 2018r. w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, odbyło się spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Humanitas z uczniami kilku szkół średnich. Zajęcia dla młodzieży zorganizował Dział Promocji i Reklamy WSH, a wykład przeprowadził p. Damian Ciołkowski – Kierownik Działu. W trakcie spotkania przedstawiono prezentację, której tematem były: „Nieudane kampanie marketingowe – jak wystrzegać się błędów?”. Prezentowana tematyka okazała się wyjątkowo interesująca dla uczniów świętochłowickich szkół średnich, którzy chętnie udzielali się w trakcie zajęć, aktywnie uczestnicząc w dyskusji, biorąc udział w zadaniach praktycznych oraz prezentując swoje pomysły na konkretne działania marketingowe.

Pragniemy serdecznie podziękować za zaproszenie WSH do przeprowadzenia zajęć wśród świętochłowickiej młodzieży. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wraz z początkiem roku szkolnego, spotkać się z uczniami szkół średnich i zademonstrować, jak wyglądają przykładowe wykłady prowadzone podczas zajęć ze studentami w Wyższej Szkole Humanitas.

19/09/2018

Humanitas spotkał się z uczniami szkół średnich w Świętochłowicach