Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

03/10/2018

Rektor WSH na ogólnopolskiej inauguracji MNiSW

JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas, prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk wziął udział w ogólnopolskim spotkaniu rektorów oraz środowiska akademickiego, zorganizowanym z okazji inauguracji nowego roku akademickiego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczystość odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie 30 września br. W spotkaniu  uczestniczyli premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Gowin, minister finansów Teresa Czerwińska oraz minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Na zaproszenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina na ogólnopolską inaugurację do Warszawy przyjechali rektorzy blisko 150 polskich uczelni, w tym rektor naszej uczelni. Podczas głównej uroczystości w Teatrze Polskim premier Mateusz Morawiecki podkreślał wagę wchodzącej właśnie w życie ustawy o szkolnictwie wyższym dla dalszego rozwoju nauki. ‒ W nowy rok akademicki wkraczamy z Konstytucją dla Nauki, która, wierzę głęboko, będzie milowym krokiem w kierunku budowy siły polskiej nauki i polskich uczelni ‒ przekonywał premier Mateusz Morawiecki.

O odpowiedzialności za przyszłe pokolenia i historii polskiego środowiska akademickiego w kontekście ostatnich 100 lat naszych dziejów mówił prof. Jan Szmidt, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich ‒ W 100-lecie odzyskania niepodległości musimy popatrzeć wstecz. To spotkanie to hołd dla tych wszystkich, którzy ponieśli największą daninę ‒ daninę życia i zdrowia. Były i takie czasy. Co wtedy robiło środowisko akademickie? Kształciło inżynierów, lekarzy, naukowców, często ryzykując własnym życiem ‒ zaznaczył prof. Szmidt. ‒ 100 lat za nami, a 100 lat przed nami. My naukowcy, my nauczyciele ‒ wychowujemy tych, którzy zadecydują o tych latach. Nasze środowisko czuje się współtwórcą Konstytucji dla Nauki. Czujemy tę odpowiedzialność. Chcemy ją wdrożyć roztropnie i z rozwagą. Jesteśmy do tego właściwie przygotowani ‒ podkreślił profesor.

Spotkanie w Teatrze Polskim stanowiło okazję do dyskusji na temat założeń nowej ustawy o szkolnictwie wyższym oraz wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów przez przedstawicieli środowiska akademickiego z całej Polski.

/ag. 03.10.2018./

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

03/10/2018

Rektor WSH na ogólnopolskiej inauguracji MNiSW

/ag. 03.10.2018./

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.