15/11/2018

III edycja Fabryki Kreatywnego Biznesu

We wtorek 13 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej miała miejsce Inauguracja III edycji projektu „Fabryka Kreatywnego Biznesu. Wyższa Szkoła Humanitas od lat prowadzi inicjatywy propagujące przedsiębiorczość i rozwój lokalnego biznesu, dlatego z przyjemnością objęła patronatem honorowym i opieką merytoryczną III edycję projektu „Fabryka Kreatywnego Biznesu”. Wykład inauguracyjny wygłosiła Pani prof. nadzw. dr hab. Jolanta Staszewska  Dyrektor Instytutu Zarządzania i Ekonomii WSH.

„Fabryka Kreatywnego Biznesu” to kompleksowe działanie skierowane do młodzieży z dąbrowskich szkół ponadgimnazjalnych, którego celem jest przygotowanie uczestników do stworzenia firmy z perspektywą działalności w Dąbrowie Górniczej, na terenie Fabryki Pełnej Życia. W ramach projektu planowana jest organizacja warsztatów i wykładów prowadzonych przez specjalistów i praktyków, którzy odnieśli sukces w biznesie i konsultacji z przedstawicielami lokalnych stowarzyszeń i przedsiębiorstw.

Jesteśmy przekonani, że inicjatywa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży a uczestnicząca w praktycznych warsztatach młodzież  otrzyma cenne wskazówki, które w przyszłości przyczynią się do osiągnięcia sukcesu w ich własnym biznesie.

15/11/2018

III edycja Fabryki Kreatywnego Biznesu