16/03/2019

Studenci z Czech gośćmi Wyższej Szkoły Humanitas

Ponad 30 studentów kierunku pedagogika Filii Zamiejscowej Wyższej Szkoły Humanitas w czeskim Vsetinie w sobotę 16 marca odwiedziło po raz kolejny naszą Uczelnię w celu uczestnictwa w wykładach poświęconych tematom pedagogicznym.

Znamienitych gości reprezentowanych przez osobę prodziekana PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D powitała Pani prodziekan mgr Ewa Kraus. Głównym punktem wizyty gości z Republiki Czeskiej były wykłady poświęcone kliku zagadnieniom z zakresu pedagogiki. Studenci mogli poznać i porównać podejście do tematyki w swoim kraju z polskim punktem widzenia.

Studenci mieli również możliwość poznania Wyższej Szkoły Humanitas oraz jej standardów dydaktycznych osobiście. Na zakończenie pobytu nasi znamienici goście zostali oprowadzeni po murach naszej Uczelni. Serdecznie dziękujemy za merytoryczną i niezwykle miłą wizytę i czekamy na kolejne.

16/03/2019

Studenci z Czech gośćmi Wyższej Szkoły Humanitas