Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

16/09/2015

Zaproszenie na konferencję o dopalaczach

Prezydent Miasta Sosnowca oraz Rektor Wyższej Szkoły Humanitas zapraszają do udziału w  konferencji  oraz warsztatach pt. "W pułapce dopalacza", która odbędzie się 22 października w godz. 9:00 – 14:30 w auli Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Tematem konferencji będzie problem budowania strategii postępowania wobec problemu dopalaczy w samorządach. Udział w wydarzeniu umożliwi wymianę dobrych praktyk pomiędzy specjalistami z regionu. Celem dyskusji w trakcie konferencji i warsztatów będzie omówienie możliwych profilaktycznych i interwencyjnych działań wobec zjawiska zażywania dopalaczy wśród osób młodocianych. Konferencja i warsztaty mają na celu integrację wiedzy praktycznej i naukowej dotyczącej procesów postępowania wobec zjawiska. Organizatorom konferencji zależy na zgromadzeniu aktualnej wiedzy o dynamice tych procesów, uwarunkowaniach i zależnościach.

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli, pracowników socjalnych, kuratorów, policjantów, pielęgniarki, lekarzy,  przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samorządów.

Program konferencji przewiduje część plenarną z prelekcjami wprowadzającymi w tematykę oraz warsztaty specjalistyczne prowadzone przez doświadczonych trenerów. W ramach wydarzenia, w godzinach 12.00 – 14.30 odbędą cztery równolegle prowadzone warsztaty tematyczne:

• Profilaktyka zjawiska – jak pracować z młodzieżą i rodzicami
  • W kierunku zmiany - praca z osobami uzależnionymi
  • Jak rozpoznawać uzależnienie od dopalaczy
  • Prawne aspekty zjawiska

Aby wziąć udział w konferencji  i warsztatach należy zgłosić swój udział na załączonym formularzu na adres e-mail ewykurz@um.sosnowiec.pl

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 32 296 07 45.
Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.

W przypadku zbyt licznych zgłoszeń do udziału w warsztatach, przekraczających możliwości organizacyjne, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zaproponowania innego niż wybrany przez uczestnika warsztat. O udziale w wybranym warsztacie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Pobierz program konferencji – KLIKNIJ

Pobierz kartę zgłoszeniową - KLIKNIJ

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

16/09/2015

Zaproszenie na konferencję o dopalaczach

• Profilaktyka zjawiska – jak pracować z młodzieżą i rodzicami
  • W kierunku zmiany - praca z osobami uzależnionymi
  • Jak rozpoznawać uzależnienie od dopalaczy
  • Prawne aspekty zjawiska

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 32 296 07 45.
Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.

Pobierz program konferencji – KLIKNIJ

Pobierz kartę zgłoszeniową - KLIKNIJ

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.