14/10/2015

Rektor WSH na gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2015 roku w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystej Gali towarzyszącej obchodom święta nauczycieli i pracowników oświaty wziął udział dr hab. Michał Kaczmarczyk, JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

W uroczystości w ZSM uczestniczyli m.in. Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Śląski Wicekurator Oświaty Dariusz Wilczak, Pełnomocnik Prezydenta ds. Edukacji Zbigniew Byszewski, parlamentarzyści, radni, przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, ludzie nauki, kultury i oświaty. Spotkanie było okazją do wręczenia nagród dla sosnowieckich nauczycieli, m.in. Nagród Prezydenta Miasta Sosnowca. W trakcie uroczystości omówiono osiągnięcia miejskiej oświaty, które udało się wypracować w ciągu minionego roku, jak również złożono gratulacje wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju szkolnictwa w Sosnowcu.

Rektor Wyższej Szkoły Humanitas, dr hab. Michał Kaczmarczyk wziął udział w Gali na zaproszenie Prezydenta Sosnowca, Arkadiusza Chęcińskiego jako reprezentant środowiska akademickiego naszej uczelni.

14/10/2015

Rektor WSH na gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej