20/10/2015

Pierwsze inauguracje na Uniwersytetach Dziecięcych

W miniony weekend, 17 i 18 października, odbyły się aż cztery inauguracje Uniwersytetów Dziecięcych Wyższej Szkoły Humanitas. Grupa ponad 750 młodych adeptów nauki z Tychów (2 grupy), Godowa i Krzyżanowic odebrała z rąk przedstawicieli Władz Uczelni oraz włodarzy partnerskich samorządów swoje pierwsze indeksy i wysłuchała wykładu inauguracyjnego pt. „Zagadki biotechnologii od starożytności do XXI wieku”, wygłoszonego przez biotechnolog Joannę Lilpop z BioCentrum Edukacji Naukowej.

Przed nami jeszcze dwie podobne uroczystości - w Sosnowcu i w Pszczynie, na które czekamy z niecierpliwością i już dziś zapraszamy. Życzymy dużo energii i zapału zarówno dzieciom, jak i towarzyszącym im rodzicom na cały nadchodzący rok akademicki! Mamy nadzieję, że wysoka frekwencja utrzyma się także na kolejnych spotkaniach.

20/10/2015

Pierwsze inauguracje na Uniwersytetach Dziecięcych