03/11/2015

Kolejna Kobieca Środa z CRK

Serdecznie zapraszamy na jesienny warsztat z cyklu "Kobiece środy z CRK", czyli inspirujące spotkanie z ekspertami reprezentującymi dziedziny bliskie wielu współczesnym kobietom. W tym miesiącu tematem przewodnim będzie jesienna kuchnia. Nasi prelegenci opowiedzą o ciekawych przepisach poprawiających nastrój i zwalczających jesienną chandrę, odkryją tajniki afrodyzjaków oraz pokażą zachwycające aranżacje stołu.

Rozpoczęcie: 18 listopada godz. 17.00

Informacje o wydarzeniach oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.

Kontakt:

e-mail: crk@humanitas.edu.pl

03/11/2015

Kolejna Kobieca Środa z CRK

Rozpoczęcie: 18 listopada godz. 17.00

Informacje o wydarzeniach oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.

Kontakt:

e-mail: crk@humanitas.edu.pl