17/11/2015

Warsztaty w Akademii Rodzinnej Humanitas

Akademia Rodzinna Humanitas zaprasza rodziców do udziału w projekcie pt.: „Strategiczna Profilaktyka Systemowa”. Projekt poświecony jest rozwijaniu umiejętności wychowawczych rodziców. Proponujemy Państwu udział w warsztatach, konsultacjach oraz superwizjach rodzinnych prowadzonych nieodpłatnie dla rodziców i osób spodziewających się dziecka.

Nasi specjaliści wspomagają rodziców w pogłębianiu wiedzy oraz kompetencji niezbędnych do wychowania szczęśliwego dziecka i chronieniu go przed ryzykiem przemocy, uzależnień i innych zagrożeń rozwoju. Warsztaty odbywają się w dwóch cyklach: Grupa A – poniedziałek, Grupa B – środa. Zapisy możliwe są pod adresem amanka@ispips.pl.

Najbliższe warsztaty odbędą się w auli Humanitas:

• 23/25 listopada, godz. 17:00 – Akceptacja i rozumienie autonomii dziecka
  • 30.11/2.12, godz. 17:00 – Modelowanie poczucia bliskości w rodzinie
  • 7/9 grudnia, godz. 17:00 – Zasoby ochronne w rodzinie

Szczegóły projektu oraz materiały są dostępne dla uczestników na stronach: www.akademiarodzinna.humanitas.edu.pl oraz www.superwizja.org

17/11/2015

Warsztaty w Akademii Rodzinnej Humanitas

Najbliższe warsztaty odbędą się w auli Humanitas:

• 23/25 listopada, godz. 17:00 – Akceptacja i rozumienie autonomii dziecka
  • 30.11/2.12, godz. 17:00 – Modelowanie poczucia bliskości w rodzinie