08/07/2016

Konferencja o bezpieczeństwie na ŚDM

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, Kuria Diecezji Sosnowieckiej oraz Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konferencji pt. „Bezpieczeństwo - dobre praktyki na Światowe Dni Młodzieży”. Konferencja odbędzie się w dniu 14 lipca o godz. 10.00 w auli Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu przy ul Kilińskiego 43.

Konferencja poświecona będzie dobrym praktykom w zakresie bezpieczeństwa w związku z uroczystościami Światowych Dni Młodzieży Diecezji Sosnowieckiej, które odbędą się na Placu Papieskim w Sosnowcu Zagórzu.Prelegentami będą przedstawiciele: Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

08/07/2016

Konferencja o bezpieczeństwie na ŚDM