Prawo w Humanitas na 4. miejscu w Polsce

Miło nam poinformować, że już kolejny rok z rzędu pniemy się w Rankingu Wydziałów Prawa "Dziennika Gazety Prawnej". W 2022 roku awansowaliśmy na 4. pozycję w kategorii uczelni niepublicznych – oczko wyżej w stosunku do roku ubiegłego!

Więcej informacji >>

Podsumowanie XXVIII Tatrzańskiego Sympozjum Naukowego „Edukacja jutra”

Więcej informacji >>

Znaczący awans w Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw!

Altkom Akademia partnerem Wyższej Szkoły Humanitas

Z dumą informujemy, że dzisiaj odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Wyższą Szkołą Humanitas a firmą Altkom Akademia. Strony reprezentowali: Monika Kuć - Dyrektor Regionu Południe Altkom Akademii oraz JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH.

Wręczyliśmy nagrody Humanitas

Za nami wyjątkowy dzień w życiu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Humanitas. 9 czerwca wręczyliśmy nagrody przyznane w XVI edycji Konkursu o Zagłębiowską Nagrodę Humanitas oraz II edycji Konkursu o Nagrodę „Złotej Temidy”. Świętowaliśmy w gronie znamienitych gości, w tym roku wolni od pandemicznych obostrzeń, oraz - co wyjątkowo istotne - w 25. rocznicę działalności Uczelni.

Więcej informacji >>

Jedzenie emocjonalne – co to takiego?

Humanitas współorganizatorem debaty w Sejmie RP

Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa

W ubiegłą niedzielę, 29 maja 2022 roku, na czeladzkim rynku odbyły się uroczyste obchody Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa. To szczególna chwila, podczas której upamiętnia się udział żołnierzy, funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej w misjach stabilizacyjnych i pokojowych.

Humanitas członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Wczoraj w Pałacu Schoena w Sosnowcu odbyło się Otwarte Spotkanie Członkowskie Firm Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W wydarzeniu wzięły udział nie tylko Firmy Członkowskie, ale także firmy z Sosnowca pragnące poznać specyfikę działania Izby i pakiet korzyści wynikający z członkostwa w RIG.

Więcej informacji >>

Podsumowanie projektu „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Porębie”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Porębie w okresie od 2 września 2019 do 21 września 2021 roku realizowała projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pod tytułem „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Porębie”. Czynnym wnioskodawcą i liderem projektu była gmina Poręba.