Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

Szkolenie biblioteczne - zaliczenie

Drodzy Studenci,

Przypominamy, że podstawą otrzymania wpisu zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego, jest zgłoszenie tego faktu: telefonicznie, osobiście a najlepiej drogą mailową (biblioteka@humanitas.edu.pl) – podając dane

Więcej informacji >>

PILNY KOMUNIKAT - ZDALNA NAUKA OD 24 PAŹDZIERNIKA

Więcej informacji >>

Rektor Humanitas gościem prestiżowego Forum „Meltingpot”

20 października 2020 roku prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas będzie panelistą Międzynarodowego Forum Dyskusyjnego „Meltingpot”, które odbywa się na Słowacji i towarzyszy prestiżowemu Festiwalowi Colours of Ostrava. W projekcie „Meltingpot” biorą udział naukowcy, publicyści, liderzy opinii i działacze społeczni z całego świata, dyskutując o najważniejszych problemach i wyzwaniach współczesności. Tematem spotkania z prof. Michałem Kaczmarczykiem będą przemiany współczesnego uniwersytetu i aktualne wyzwania, które stoją przed edukacją. Panel z udziałem Rektora WSH rozpocznie się o godz. 20.00. Konferencja odbywa się w formie on-line.  

Więcej informacji >>

Nowoczesna pracownia już otwarta

Więcej informacji >>

Konkurs o Nagrodę „Złotej Temidy”

Więcej informacji >>

„Nauka to pokarm dla rozumu”

Więcej informacji >>

24. Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

Ponad 100 osób w Auli oraz kilkaset przed ekranami komputerów  - w tym przedstawicieli środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studentów oraz pracowników uczelni -  zgromadziło się we wtorek, 06 października, aby zainaugurować kolejny, 24 rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas. Tegoroczna uroczystość – z uwagi na sytuację epidemiologiczną – była transmitowana na żywo na stronie internetowej uczelni oraz portalach społecznościowych.

Więcej informacji >>

Obchody Dni NATO w Republice Czeskiej

W dniu 20 września 2020 r. Kierownik Centrum Kształcenia Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Humanitas mgr Wacław Kubies uczestniczył w obchodach Dni NATO w Republice Czeskiej, na zaproszenie Kierownictwa Czeskiej Policji i Dowódcy Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej.

Więcej informacji >>

Akredytacja dla ODN Humanitas

Niezmiernie miło nam poinformować, że 15 września 2020 r.  Śląski Kurator Oświaty przyznał akredytację dla placówki: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Humanitas. Akredytacja przyznana została na okres 5 lat.

To kolejne potwierdzenie jakości jaką oferuje ODN, nad którym Wyższa Szkoła Humanitas pełni funkcję Organu Prowadzącego.

Więcej informacji >>

NOC REKRUTACJI - 24 WRZEŚNIA 16.00-22.00

Więcej informacji >>