Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

DZIECKO. To się liczy, czyli o współpracy ze Stowarzyszeniem Moc Wsparcia

Podpisaliśmy porozumienie o współpracy między naszą uczelnią a Stowarzyszeniem Moc Wsparcia. Uroczyście dokument sygnowali podpisem Rektor Akademii Humanitas, prof. dr. hab. Michał Kaczmarczyk oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia, Adrian Drdzeń. 

Więcej informacji >>

Wiosenne szkolenia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

Czy chciałbyś zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci doskonale realizować swoje zawodowe cele? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli proponuje serię szkoleń, które są odpowiedzią na te potrzeby, umożliwiając uczestnikom podniesienie kompetencji, wymianę doświadczeń oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce zawodowej i życiu codziennym.

Więcej informacji >>

Przerwy w dostępie do usług informatycznych

Szanowni Państwo,

w związku z migracją na nowe serwery usług firmy hostingowej, która obsługuje domeny Akademii Humanitas, w dniach:

27 lutego od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia 28 lutego

29 lutego od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia 1 marca,

mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług informatycznych, czyli: strony internetowej, Wirtualnej Uczelni, platform Moodle, aplikacji mobilnej oraz poczty elektronicznej.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

 

Więcej informacji >>

Zagłębiowski Maraton Nauki wystartował!

Czas szybko leci i nim się obejrzeliśmy... Zagłębiowski Maraton Nauki wystartował pełną parą. A zatem nasze spotkania z nauką stały się już rzeczywistością. I od poniedziałku możecie poszerzyć horyzonty, zgłębić fascynujące tematy i spotkać się z ekspertami z różnych dziedzin. 

Więcej informacji >>

Cenowe Hity Rekrutacji – last minute na studia podyplomowe!

Więcej informacji >>

Wybierz Psychologię i zobacz, jak rozwinąć karierę

Więcej informacji >>

Łączymy świat biznesu i nauki

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach rozpoczęła innowacyjny cykl spotkań networkingowych, adresowanych do właścicieli oraz kadry zarządzającej Firm Członkowskich RIG. Pierwsze z serii spotkań odbyło się 19 lutego w Park Hotel Diament Zabrze, gromadząc zarówno przedsiębiorców, jak i przedstawicieli otoczenia biznesowego. Akademia Humanitas była partnerem merytorycznym wydarzenia.

Więcej informacji >>

W weekend 6-7.01.2024 r. - Biblioteka AH nieczynna

Więcej informacji >>

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 23.12.2023 r. - 2.01.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna. Podczas przerwy świątecznej prosimy o uwagę w kwestii wypożyczonych książek. Prolongaty terminu ich zwrotu możecie dokonać logując się na konto w naszym katalogu bibliotecznym na stronie https://sowaonline.humanitas.edu.pl/, bądź w aplikacji Sowa Mobi. Dodatkowo informujemy, że w pierwszy weekend stycznia, tj. 6-7.01.2024 r. ze względu na Święto Trzech Króli Biblioteka AH również będzie zamknięta.

Więcej informacji >>

Zaprogramuj swoją przyszłość z kierunkiem Informatyka

W dobie nieustannie rozwijających się technologii wybór odpowiedniego kierunku studiów, który pomoże w rozwoju kariery jest niezwykle kluczowy. Studia na kierunku Informatyka w Akademii Humanitas, gdzie oficjalnym partnerem edukacyjnym jest firma CISCO, nie tylko pomagają studentom w lepszym rozumieniu technologii, ale również otwierają drzwi do prestiżowego kursu CCNA.

Więcej informacji >>