Wywiad z ekspertem WSH w Gazecie Wyborczej

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

W imieniu Władz, Senatu oraz całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się w środę 9 października br. o godz. 12:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu. W tym roku gościem specjalnym - tego wyjątkowego w życiu Uczelni wydarzenia - będzie prof. dr hab. nauk med. Alicja Chybicka.

Wypowiedź ekspercka – frekwencja wyborcza

Międzynarodowa Konferencja Dziecko Level Hard

9 września br., w murach Wyższej Szkoły Humanitas odbyła się konferencja „Dziecko Level Hard”, zorganizowana przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu, Fundację Ty i Ja, Fundację FOREST Opole, Fundację Instytutu Twórczej Integracji, Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka, Stowarzyszenie In Tempore, Fundację Ekonomii Społecznej oraz Wyższą Szkołę Humanitas.

Gala Rozdania Dyplomów Absolwentom

W piątek 6 września miała miejsce uroczysta Gala Rozdania Dyplomów studentom, którzy w 2019 roku opuścili mury uczelni. Absolwenci studiów wraz z przybyłymi gośćmi, partnerami WSH, rodzinami i przyjaciółmi wypełnili po brzegi Salę Widowiskowo-Koncertową MUZA w Sosnowcu.

Wypowiedź ekspercka dra Krystiana Dudka

Zainteresowanych marketingiem politycznym, PR oraz nadchodzącymi wyborami, odsyłamy do wypowiedzi eksperckiej naszego wykładowcy, dra Krystiana Dudka – specjalisty od tych zagadnień, na co dzień zmagającego się z nimi w pracy zawodowej w Instytucie Publico oraz nauczającego o nich w Wyższej Szkole Humanitas.

Debata ekspercka z cyklu Miasta Idei

4 września br. w Sosnowcu odbyła się debata ekspercka z cyklu „Miasta Idei”, organizowana przez katowicką redakcję „Gazety Wyborczej”. Na zaproszenie red. Przemysława Jedleckiego z „GW” wzięli w niej udział prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas oraz dr Krystian Dudek, wykładowca Instytutu Zarządzania WSH.

Więcej informacji >>

Dołącz do naszego zespołu!

UWAGA! Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu! Cechuje Cię pracowitość, sumienność i KREATYWNOŚĆ? Chcesz do nas dołączyć? Przeczytaj ogłoszenie, a potem wyślij CV i list motywacyjny! Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości - Kalendarz wydarzeń we wrześniu

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości powstał z myślą o przedsiębiorcach. Jest to miejsce aktywnie wspierające osoby przedsiębiorcze z Dąbrowy Górniczej i regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Misją DIP jest zapewnianie kompleksowego wsparcia zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, jak i właścicieli firm. Inkubatr serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje.

Więcej informacji >>

Uniwersytety Dziecięce WSH nominowane do Słoneczników 2019!

Po raz kolejny zostaliśmy nominowani w Plebiscycie Grupy Czas Dzieci, na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci, w kategorii LOGIKA.
Już sama nominacja jest dla nas ogromnym zaszczytem, bo dokonywana jest przez rodziców, a więc największych i najlepszych krytyków naszych działań z ich pociechami.