Rektor na posiedzeniu Grupy ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

Więcej informacji >>

15 listopada - Bezpłatne warsztaty - Wypalenie zawodowe a uważność i współczucie

VI Forum Twórczych Nauczycieli za nami

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019

Porozumienie partnerskie z Mokate SA

W dniu 28 października 2019 roku odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia między Wyższą Szkołą Humanitas a firmą Mokate SA.

ZUS świętuje 85-lecie

Październik to miesiąc, w którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych kończy 85 lat.

Więcej informacji >>

Weź udział w Pracowni Liderów Prawa!

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie zatrudnieni w największych polskich przedsiębiorstwach. Będziesz trenować umiejętność autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, a także poznasz niezbędne elementy savoir-vivre. Podczas spotkań z ministrami i innymi zaproszonymi gośćmi, będziesz mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

V Forum Twórczych Nauczycieli za nami

Ekspert WSH o wyborach parlamentarnych 2019

Za nami wybory parlamentarne, których echo wybrzmiewa do dzisiaj. Jednym z komentatorów częściej udzielających się w czołowych mediach jest przedstawiciel Humanitas - dr Krystian Dudek, specjalista ds. PR i marketingu politycznego, Pełnomocnik Kanclerza ds. relacji z interesariuszami zewnętrznymi, wykładowca Instytutu Zarządzania.

Konferencja naukowa - Polityka informacyjna wobec dóbr kultury

W dniu 21 października 2019 r. odbyła się już kolejna z cyklu Ochrona dziedzictwa naukowego Konferencja Naukowa Polityka informacyjna wobec dóbr kultury.