Zaproszenie na uroczyste obchody jubileuszu 25-lecia Wyższej Szkoły Humanitas

JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk oraz Kanclerz Uczelni mgr Aleksander Dudek mają zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste obchody jubileuszu 25-lecia Wyższej Szkoły Humanitas. Gala, stanowiąca podsumowanie ćwierćwiecza naszej Uczelni, odbędzie się 9 grudnia 2022 r. w Sali Widowiskowo – Koncertowej „Muza” w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej 2.

Humanitas na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

24.11. 2022 r. Wyższa Szkoła Humanitas była gościem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw - największego wydarzenia w Europie skierowanego dla sektora MŚP! Nieprzerwanie od 2011 roku Kongres jest miejscem inspiracji, spotkań i integracji.

Wykład pokazowy UTW Humanitas

Serdecznie zapraszamy na wykład pokazowy w filli UTW Humanitas w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu. Wydarzenie odbędzie się 24.11.2022 r., o godz. 11.00 w MDK „Kazimierz” przy ulicy Głównej 19 w dzielnicy Kazimierz Górniczy w Sosnowcu.

Więcej informacji >>

Konferencja pt. „Prawne i konserwatorskie aspekty zachowania i ochrony historycznych cmentarzy i cmentarzysk w Polsce”.

Instytut Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, Katedra Prawa Sądowego Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie wraz z Muzeum Miejskim „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej i Muzeum Miasta Jaworzna zorganizowały ogólnopolską konferencję naukową pt. „Prawne i konserwatorskie aspekty zachowania i ochrony historycznych cmentarzy i cmentarzysk w Polsce”.

SAFE IN POLAND - BEZPIECZNIE W POLSCE

W poniedziałek 14 listopada funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Sosnowcu spotkali się ze studentami pochodzącymi z Ukrainy, którzy rozpoczęli naukę w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali ze studentami na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i w miejscu zamieszkania. Przekazali im wiele cennych rad, dzięki którym będą mogli czuć się w Polsce  jeszcze bezpieczniej.

Więcej informacji >>

Uroczyste podsumowanie projektu „Eksperci programowania w podregionie 5 M. Wrocław”

42 szkoły podstawowe z terenu Wrocławia. Wsparcie merytoryczne, którym objęto 224 nauczycieli, około 3 600 uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz 7 pracowników biblioteki we Wrocławiu – tak w liczbach prezentuje się projekt „Eksperci programowania w podregionie 5 M. Wrocław”, którego uroczyste podsumowanie odbyło się wczoraj we Wrocławiu.

Wykłady prowadzone przez prokuratorów

Bezpłatne webinary z zakresu prawa

Dzień CKZiU z Humanitas

Dzień Seniora w Humanitas

Dedykowane wykłady i prelekcje, konsultacje z doradcami, poradnictwo zdrowotne z możliwością bezpłatnego wykonania podstawowych badań oraz występ artystyczny – tak obchodziliśmy Dzień Seniora w Wyższej Szkole Humanitas.

Wizyta w Europejskim Trybunale Praw Człowieka