Pan Human odnaleziony i czeka na Twoją pomoc!

Pamiętacie nasz poprzedni konkurs? Wtedy zniknął sympatyczny Pan Human. Na osobę, która potrafiła wskazać miejsce Jego pobytu czekała nagroda - studia na jednym z naszych kierunków.

Zmarł prof. zw. dr hab. Kazimierz Marszał

Z ogromnym bólem i głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci profesora Kazimierza Marszała, który przez lata wspierał rozwój studentów Wyższej Szkoły Humanitas jako wielki i niekwestionowany Autorytet z zakresu Prawa.

Humanitas liderem Rankingu Perspektyw 2021

Humanitas liderem Rankingu Perspektyw!

Więcej informacji >>

Ogłoszenie laureatów „Zagłębiowskiej Nagrody Humanitas” oraz „Złotej Temidy”

W trakcie obrad Wysokiej Kapituły Konkursu o Zagłębiowską Nagrodę „Humanitas”, które miały miejsce 14 czerwca br. władze samorządowe miast Zagłębia, naukowcy oraz dotychczasowi laureaci wyróżnienia wybrali tegorocznych zwycięzców w regionalnym konkursie, organizowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas. Nagrodzonych poznamy w trakcie uroczystej Gali, która odbędzie się 29 czerwca o godzinie 17.30 w sosnowieckiej „Muzie”, przy ul. Warszawskiej 2. Wstęp wolny za okazaniem zaproszenia.

Więcej informacji >>

Konferencja „Nauki w służbie społeczeństwa w sytuacjach pandemii i zagrożeń z nią związanych”

Zapraszamy do udziału w konferencji zatytułowanej „Nauki w służbie społeczeństwa w sytuacjach pandemii i zagrożeń z nią związanych (z perspektywy diagnoz naukowych, eksperckich i obywatelskich)”, która odbędzie się 25–26 czerwca, 2021.

Więcej informacji >>

Humanitas liderem rankingu Dziennika Gazety Prawnej!

Już po raz 15. Dziennik Gazeta Prawna wyłonił zwycięzców rankingu wydziałów prawa w szkołach wyższych publicznych i niepublicznych.

Rektor WSH wręczył nagrody w Ministerstwie Edukacji i Nauki

18 czerwca br. w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas, prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk uczestniczył w uroczystości wręczenia Nagród „Studencki Nobel”.

Nabór na rachmistrzów spisowych w Będzinie i Sosnowcu

Trwa nabór uzupełniający na rachmistrzów spisowych w Będzinie i Sosnowcu.

Więcej informacji >>

Studia NVC – co to takiego?

Porozumienie bez Przemocy to szczególne narzędzie, które zostało opracowane przez Marshalla Rosenberga. Służy do  wspierania dialogu między ludźmi oraz budowania społeczeństw opartych na empatii i uwzględnianiu potrzeb wszystkich osób.

Dr Danuta Morańska wśród Laureatów Listy 100

Po raz kolejny uhonorowano 100 osób, które w szczególny sposób angażują się w rozwój kompetencji cyfrowych. Wśród laureatów znalazła się dr Danuta Morańska – pełnomocnik dyrektora Instytutu Pedagogiki ds. Innowacyjnej Edukacji.