Lex Czasopisma Premium

LEX Czytelnia Czasopism on-line od 1 stycznia 2021 r. została zamieniona na Lex Czytelnię Premium i jest ona połączona z Modułem LEX Monografie.

Jest to dostępna na platformie LEX ogromna baza artykułów, komentarzy, recenzji, felietonów i innych materiałów prasowych opublikowanych w prawniczych periodykach wydawanych przez Wolters Kluwer i przez innych wydawców.

29. Finał WOŚP - Biblioteka WSH

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu podobnie jak w latach poprzednich po raz dwunasty aktywnie uczestniczy w finale WOŚP.

Zachęcamy wszystkich studentów, którzy nie oddali książek w terminie lub mają zaległą karę, aby do 31 stycznia 2021 r. czyli dnia Finału WOŚP-u mogli uregulować swoje zaległości.

Wszyscy, którzy w tym okresie zdecydują się oddać przetrzymane książki mogą liczyć na obniżenie wartości kary do 50%!!! Również wszystkie zaległe rozliczenia obniżymy o 50%!!!

Apel o udział w szczepieniach przeciwko COVID-19

Życzenia Świąteczne

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w dniach 21.12.2020 r. – 03.01.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Odpoczywamy w tym czasie w gronie rodzinnym, by wrócić do Państwa w Nowym Roku z nową energią i tego samego życzymy wszystkim.

Konferencja Edukacja 4.0 podsumowanie i nagrania z warsztatów

W dniu 25 listopada odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa Edukacja 4.0 Dokąd zmierzamy? Odpowiedzi na to pytanie szukało wielu specjalistów i praktyków oraz naukowców z branży. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wydarzenie odbyło się w formule zdalnej i spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Zapomogi dla studentów

Więcej informacji >>

Prestiżowa konferencja z udziałem władz WSH

Blisko 200 Rektorów, Dziekanów i Pełnomocników ds. jakości kształcenia z ponad 100 uczelni z całej Polski: od Gdańska po Nowy Targ – to uczestnicy Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Akredytacja w szkolnictwie wyższym. Ocena jakości kształcenia w warunkach pandemii". Konferencja odbyła się 3 grudnia br. w Wyższej Szkole Humanitas i miała charakter zdalny. Spotkanie zorganizowała Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, we współpracy z Wyższą Szkołą Humanitas. Przewodniczącym Komitetu Naukowego Konferencji był prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor WSH, a wśród prelegentów znaleźli się pracownicy naszej uczelni: dr Mariusz Lekston, prorektor WSH i mgr Krzysztof Orzechowski z Działu IT WSH.

Podsumowanie Europejskiego Forum Biznesu

Forum Innowacyjności - bezpłatne seminaria