Rektor Humanitas ambasadorem turystyki

Relacja z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

Za nami uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy uczelni. W Auli im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczął się XXIV rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas.

Inauguracja Roku Akademickiego w gliwickiej filii Humanitas

Więcej informacji >>

Konferencja zdalna „Innowacje cyfrowe w Gminnych Samorządowych Instytucjach Kultury”

Więcej informacji >>

Możliwa przerwa w dostawie prądu

Humanitas w KRASP

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu została przyjęta w poczet uczelni stowarzyszonych w Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Nasz wniosek o przyjęcie do KRASP, w którym byliśmy zobowiązani przedstawić działalność naukową, osiągnięcia dydaktyczne oraz strategię rozwoju Humanitas na najbliższe lata, został rozpatrzony pozytywnie, po wnikliwym i wymagającym postępowaniu aplikacyjnym. Tym samym Wyższa Szkoła Humanitas dołączyła do elitarnego klubu uczelni akademickich, który umożliwia współpracę największych i najbardziej prestiżowych szkół wyższych z naszego kraju.

XXIV Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

W czwartek 7 października odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy uczelni. W Auli im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczął się XXIV rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas.

Więcej informacji >>

Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod patronatem Wyższej Szkoły Humanitas

28 września odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

XXVII Tatrzańskie Sympozjum Naukowe