Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

Nauczanie zdalne przedłużone do 31.05.2020r.

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informujemy, że zawieszenie zajęć w bezpośrednim kontakcie w Wyższej Szkole Humanitas zostaje przedłużone do dnia 31 maja 2020 r., a co za tym idzie zajęcia odbywać się będą w formie online. 

 
Więcej informacji >>

Wznowienie działalności Wypożyczalni WSH

Drodzy Studenci!

Od 26 maja wznawiamy działalność wypożyczalni WSH, jednak w nowych godzinach i na nieco innych zasadach. Chcemy Wam zapewnić nie tylko dostęp do książek, ale i bezpieczeństwo.

Nowe godziny pracy wypożyczalni:

Poniedziałek – nieczynne

Wtorek – Piątek  9:00-17:00

Sobota 8:00-16:00

Niedziela – nieczynne

 

Prosimy zapoznać się z infografiką prezentującą obowiązującą procedurę wypożyczenia!

 

Czytelnia WSH wciąż pozostaje zamknięta, jednak jeżeli chcą Państwo skorzystać z pozycji, która dostępna jest tylko w Czytelni, to prosimy o kontakt telefoniczny 32 363-12-19 lub mailowy biblioteka@humanitas.edu.pl

Więcej informacji >>

WEJDŹ DO GRY z doktorem Szaszkiewiczem i wygraj studia

Więcej informacji >>

Rektor WSH gościem programu „Krótko i na temat”

Zachęcamy do obejrzenia i posłuchania wywiadu z prof. WSH dr hab. Michałem Kaczmarczykiem, JM Rektorem naszej uczelni na temat zarządzania sytuacją kryzysową związaną z epidemią koronawirusa. 

Więcej informacji >>

Badania na temat COVID-19 z udziałem eksperta WSH

Blisko 20 proc. polskiego społeczeństwa boi się nowego koronawirusa, a 23 proc. obsesyjnie myśli o chorobie - wynika z badań przeprowadzonych przez psychologów: Sebastiana Skalskiego i Patrycję Uram pod naukową opieką dr n. med. Pawła Dobrakowskiego, wykładowcy Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu oraz prof. dr hab. Anny Kwiatkowskiej z Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Dodatkowo, niespełna ¾ badanych uznało, że rządzący nadużywają swoich uprawnień w czasie pandemii. 

Więcej informacji >>

Prof. Kaczmarczyk krytycznie o planie odmrażania polskiej gospodarki

„Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że całym procesem zarządzania epidemią kornonawirusa w Polsce rządzi przypadek i chaos. Dotyczy to zarówno ustanawiania zakazów i restrykcji mających w teorii zapobiegać zakażeniom, jak i ich znoszenia” – uważa prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor Wyższej Szkoły Humanitas. 

Więcej informacji >>

Awans naukowy dr Magdaleny Gurdek

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Pani Magdalena Gurdek uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego. Uchwała została przyjęta przez Radę Dyscypliny Nauki Prawne Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniu 27 kwietnia br.

 
Więcej informacji >>

Rekrutujemy bohaterów jutra

Tu – w Wyższej Szkole Humanitas – najważniejszy jesz CZŁOWIEK,  dlatego nie zwalniamy tempa i ruszamy z rekrutacją na studia, poprzez które mogą Państwo realizować się w misji pomagania drugiemu człowiekowi, czy to poprzez wsparcie psychologiczne i pedagogiczne, przedzieranie się przez gąszcz przepisów prawnych, zapewnienie bezpieczeństwa, ochronę zdrowia, czy też przedsiębiorcze i zrównoważone zarządzanie.

Więcej informacji >>

Gazeta Wyborcza online

Już od dziś w naszej Bibliotece darmowa Gazeta Wyborcza online!

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych (www.iwop.pl) we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Więcej informacji >>

Zmarł prof. Marian Gierula

Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Mariana Gieruli – wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Humanitas i byłego dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej naszej uczelni.

Więcej informacji >>