Rekrutacja trwa!

Witaj w miejscu, gdzie edukacja spotyka się z pasją, a możliwości rozwoju są nieograniczone. To my społeczność Akademii Humanitas chcemy byś do nas dołączył już teraz! Zapisz się!

Nowe partnerstwo dla rozwoju

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu porozumienia o współpracy z Fundacją Rozwoju Świętochłowic. Z ramienia Akademii Humanitas umowę podpisał rektor, dr. hab. Michał Kaczmarczyk, prof. AH, natomiast Fundację Rozwoju Świętochłowic reprezentował Damian Hamerla, Prezes Zarządu.

Akademia Humanitas rozpoczyna kolejny projekt dofinansowany ze środków UE

Upowszechnienie i rozwój wysokiej jakości kształcenia zawodowego zgodnie z potrzebami rynku pracy w branży informatycznej to główny cel projektu, na który Akademia Humanitas uzyskała dofinansowanie ze środków UE.

Ruszyły dofinansowania z KFS dla studiów MBA i podyplomowych

Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) można uzyskać wsparcie finansowe na studia podyplomowe, MBA i kursy, co stanowi doskonałą szansę na rozwijanie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. KFS to program dedykowany zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, a środki z niego pochodzące można przeznaczyć na różnorodne formy kształcenia ustawicznego.

Uwaga! Zamknięcie przejścia pod dworcem głównym w Sosnowcu

Ze względu na przebudowę stacji PKP Sosnowiec Główny od 2 lipca zostanie zamknięte przejście podziemne od strony ul. Kilińskiego.

Wirtualna wymiana dla studentów AH

Do grona naszych partnerów w ramach Erasmus+ dołączył Justus Liebig University Giessen. Już teraz nasi studenci mogą skorzystać z wyjątkowej wirtualnej wymiany, czyli bezpłatnych zajęć online, które oferuje uczelnia partnerska. To doskonała okazja do uzupełnienia studiów i nauki nowych kompetencji.

Wakacyjne godziny otwarcia Biblioteki AH

Szanowni Państwo,

Niebawem godziny otwarcia Biblioteki AH ulegną zmianie. W okresie wakacyjnym od 20 lipca do 1 września 2024 r. możecie nas odwiedzać od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00. W weekendy biblioteka będzie nieczynna.

Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Umiędzynarodowienie Informatyki w Akademii Humanitas

Akademia Humanitas uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację projektu „Umiędzynarodowienie Informatyki w Akademii Humanitas” nr FESL.10.25-IZ.01-074G/23. Projekt realizowany jest ze środków  Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

Psychologia królową nauk!

Za nami ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2024. Jak w poprzednich latach, Akademia Humanitas, utrzymuje silną pozycję, będąc na podium w rankingu regionalnym oraz w znaczącej pozycji na poziomie krajowym. W tym roku zajmujemy 3. miejsce w skali województwa i 17. miejsce w kraju, co świadczy o niezmiennym uznaniu dla jakości naszej edukacji.

Instytut Nauk Prawnych Akademii Humanitas doceniony w rankingu Rzeczpospolitej

W XIII edycji rankingu Wydziałów Prawa organizowanego przez dziennik "Rzeczpospolita", Akademia Humanitas po raz kolejny zdobyła wysokie miejsca na tle ogólnokrajowym oraz wojewódzkim. Ranking uwzględniał oceny w trzech kluczowych kategoriach: potencjał naukowy, jakość kształcenia oraz współpraca z zagranicą.