PAN HUMAN PORWANY!
Znajdź go i wygraj studia!

Więcej informacji >>

Udział WSH w Kongresie nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

W dniach 28-29 maja 2021 r. odbędzie się V Śląski Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego oraz I Śląski Kongres Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej organizowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach.

Bezpłatna konferencja on-line

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pt. Diagnostyka obrazowa w onkologii - popularyzacja profilaktyki nowotworowej, która odbędzie się w 1 czerwca 2021 roku i została dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Więcej informacji >>

Nasz ekspert członkiem zespołu badaczy

Wstępny raport na temat nowego psychologicznego skutku Covid-19 przygotował polski zespół badaczy, w którego składzie znalazł się między innymi nasz wykładowca z Instytutu Psychologii dr n.med. Paweł Dobrakowski oraz nasz absolwent Sebastian Skalski z Instytutu Psychologii PAN.

Pierwsi magistranci Elektroradiologii

Nie będziemy ukrywać, że to dla nas bardzo ważny moment. Właśnie od wczoraj, tj. 27 kwietnia 2021 roku odbywają się pierwsze obrony prac magisterskich na kierunku Elektroradiologia. Po prawie dwóch latach od otwarcia tego niszowego, ale niezwykle ważnego dla środowiska medycznego kierunku drugiego stopnia, pierwsi studenci stają przed komisją, by wkroczyć w kolejny etap swojej naukowej i zawodowej drogi. Dalsza część obron zaplanowana jest na najbliższe dni.

Weekend majowy w WSH

Zbliża się weekend majowy, w związku z czym informujemy, że w dniach 30.04.2021 r. – 04.05.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Życzymy Państwu słonecznej pogody i wielu okazji do odpoczynku. W progi uczelni zapraszamy od 5 maja.

JM Rektor WSH nominowany do tytułu Osobowość Roku

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w dniach 01.04.2021 r. – 06.04.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Odpoczywamy w tym czasie w gronie rodzinnym, by wrócić do Państwa z nową energią i tego samego życzymy wszystkim.

Zmiana godzin pracy Biblioteki

Szanowni Państwo,
w dniach 30.04. - 04.05. 2021 Biblioteka będzie nieczynna.

Po weekendzie majowym wracamy do pracy w standardowych godzinach.

Informujemy, że w tych dniach będzie działał katalog on-line i istnieje mozliwość dokonania prolongaty terminu zwrotu książek ( z wyjątkiem książek, w przypadku których została naliczona kara, minał termin zwrotu lub takich, które zostały zamówione przez innego czytelnika)