12/06/2017

Ruszyły zapisy do Letniej Akademii Humanitas

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Uniwersytet Dziecięcy Wyższej Szkoły Humanitas zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w Letniej Akademii Humanitas. W tym roku przygotowaliśmy dwa turnusy w dniach 3-7 lipca oraz 10-14 lipca.

Dzieci biorące udział w Letniej Akademii będą miały niepowtarzalną szansę połączenia nauki z zabawą. Wśród propozycji znalazły się m.in. zajęcia ruchowo-taneczne, nowoczesne techniki uczenia się oraz kurs szybkiego czytania, spotkania z planszówkami, a także wycieczka-niespodzianka.

Koszt turnusu to 400 zł. W cenie znajdują się: wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad), nauka połączona z zabawą, wycieczka, spotkania z interesującymi ludźmi, fachowa opieka w godzinach 7:30 – 16:30.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdują się TUTAJ.