Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

15/11/2017

WSH partnerem klas mundurowych ZSOiT w Czeladzi

Realizacja przedsięwzięć edukacyjnych i naukowych, warsztaty praktyczne dla uczniów klas mundurowych, organizacja wspólnych obozów dla uczniów i studentów WSH oraz wspieranie kadry nauczycielskiej w zdobywaniu wykształcenia i wszechstronnym rozwoju to kluczowe punkty porozumienia o współpracy zawartego przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi.

 

 

Porozumienie zostało podpisane 10 listopada br. podczas  uroczystych obchodów Dnia Niepodległości przygotowanych przez uczniów szkoły połączonych ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych o profilu wojskowym. Podpisy na dokumencie formalizującym współpracę złożyli dr Mariusz Lekston, prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej WSH oraz Agnieszka Rutkowska, dyrektor ZSOiT w Czeladzi.

 

W tej wyjątkowej uroczystości oprócz uczniów i grona pedagogicznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Czeladzi udział wzięli m. in. przedstawiciele władz powiatu będzińskiego i gminy Czeladź, reprezentanci uczelni wyższych, duchowni, przedstawiciele służb mundurowych, przedstawiciele mediów oraz rodzice uczniów rozpoczynających kształcenie w klasach o profilu wojskowym.

 

/k.u. 14.11.17/