20/11/2017

Porozumienie partnerskie z Infinitum Network

We wtorek 14 listopada br. do grona partnerów Uniwersytetu Międzypokoleniowego Wyższej Szkoły Humanitas dołączyła Galeria Internetowa Inifitum Network. Porozumienie partnerskie zostało podpisane przez prof. WSH dr hab. Michała Kaczmarczyka, rektora uczelni oraz Dominikę Kozubską, prezesa galerii w murach uczelni w Sosnowcu.

Na mocy zawartego porozumienia instytucje zadeklarowały współpracę przy realizacji projektów  Uniwersytetów Dziecięcych Wyższej Szkoły Humanitas oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSH, a także wzajemną promocję swoich usług.

Galeria Internetowa Infinitum Network rozpoczęła swoją działalność 4 lipca 2016 r. Oferta firmy zawiera usługi prawne, medyczne, inwestycyjne, edukacyjne, turystyczne oraz finansowe. Ponadto, Infinitum Network wprowadza nowy zawód Business Concierge, elitarnego i profesjonalnego doradcy, którego zadaniem jest obsługa firm, przede wszystkim z segmentu MŚP.

Więcej informacji na temat działalności firmy znajduje się na stronie internetowej.

/k.u. 20.11.17/