20/07/2018

Władze WSH uhonorowane podczas Święta Policji

W czwartek 19 lipca br. w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Święta Policji. Na zaproszenie insp. Dominika Łączyka, Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu w wydarzeniu udział wzięli  prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas oraz prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka, dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego działającego w uczelni.

Podczas wydarzenia władze WSH zostały uhonorowane dyplomami uznania za wsparcie oraz współpracę naukową, merytoryczną i organizacyjną w realizacji wspólnych projektów, przedsięwzięć i działań profilaktycznych.

Obchody Święta Policji były również okazją do wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku awanse z rąk insp. Piotra Kuci, Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach otrzymało 185 sosnowieckich funkcjonariuszy.

Wydarzenie uświetnił występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Źródło: KMP w Sosnowcu