20/12/2018

Międzynarodowe spotkanie wigilijne w Humanitas

Tradycyjne potrawy wigilijne, prezentacja polskich zwyczajów świątecznych oraz wspólne międzynarodowe kolędowanie.

W poniedziałek 17 grudnia br. w murach Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odbyło się wyjątkowe spotkanie wigilijne dla zagranicznych studentów uczelni. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Współpracy z Zagranicą WSH.

W spotkaniu oprócz kilkudziesięciu studentów z zagranicy udział wzięli również przedstawiciele władz uczelni: mgr Aleksander Dudek, Kanclerz; dr Mariusz Lekston, Prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej; mgr Ewa Kraus, Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk Humanistycznych.

Wyjątkową atmosferę oraz uroczysty nastrój spotkania wigilijnego podkreślił występ zagranicznych studentów kierunku Zarządzanie, którzy wykonali kolędy i utwory świąteczne w kilku językach.

Życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!