Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

08/03/2019

Kobieca siła nie tylko na Dzień Kobiet!

W tym roku po raz pierwszy Członkinie Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna tworzą Kalendarz Charytatywny. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie na leczenie Kai Czerwińskiej, siedmioletniej podopiecznej Stowarzyszenia, walczącej z neuroblastomą IV stopnia.

W sesji do kalendarza wzięła udział Pani Agata Dudek – wicekanclerz Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu - która chętnie angażuje się w wydarzenia charytatywne i prospołeczne. W kilku zdaniach opowiada dlaczego:

- Nowe hasło przewodnie Wyższej Szkoły Humanitas: CZŁOWIEK. To się liczy to nie jest pusty slogan. Dla mnie i dla całej uczelni to najwyższa wartość. Dlatego warto pochylić się nad drugim człowiekiem i pomagać, kiedy tylko jest to możliwe. Mocno wierzę, że w nas wszystkich drzemią ogromne pokłady dobroci i siły i mam nadzieję, że tego typu inicjatywy wzmocnią w nas poczucie społecznej wrażliwości.   

Cieszymy się, że Wyższa Szkoła Humanitas, przez osobę Pani Kanclerz mogła wspomóc tak szlachetny cel. Kai Czerwińskiej życzymy powrotu do zdrowia.

Korzystając z okazji – w ślad za słowami naszej reprezentantki – wszystkim kobietom, w tym szczególnym dniu, życzymy pokładów dobroci i siły. Drogie Panie, to Wasza charyzma zmienia świat na lepsze!