09/04/2019

WSH dla biznesu

Wyższa Szkoła Humanitas to przestrzeń dla przedsiębiorców - od wielu lat wspieramy lokalny biznes i budujemy sieć kontaktów, by być na bieżąco w kwestiach ważkich dla tego sektora. Od 2015 r. trwa wielopłaszczyznowa współpraca pomiędzy uczelnią a Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Kooperacja zaowocowała obecnością naszej przedstawicielki - mgr Ewy Baran, Pełnomocnika Kanclerza ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym - na XXVI Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej, która odbyła się 6 kwietnia w Domu Tańcai Muzyki w Zabrzu. Jest to największa tego typu impreza w kraju, zrzeszająca przedstawicieli parlamentu, samorządowców, osoby ze świata biznesu oraz nauki. „Honorową I Złotą Statuetkę Firma z Jakością” otrzymał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda. Tegoroczna edycja Wielkiej Gali odbyła się w roku Jubileuszu 25-lecia pełnienia przez prof. Jana Klimka funkcji Prezesa Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów oraz służymy pomocą w podnoszeniu kwalifikacji w sektorach biznesu oraz administracji.