24/05/2019

Możliwość przetestowania bazy danych ProQuest

W dniach od 13 maja do 14 czerwca 2019 mają Państwo możliwość przetestowania bazy ProQuest One Academic.
ProQuest One Academic zapewnia dostęp do czterech podstawowych grup zasobów multidyscyplinarnych (ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online i ProQuest Dissertations & Theses Global). Wszystkie te typy zasobów oferują opcję krzyżowego wyszukiwania. Baza zapewnia dostęp do największych na świecie, uporządkowanych zbiorów czasopism, e-booków, prac magisterskich i rozpraw doktorskich, wiadomości, materiałów wideo i innych materiałów źródłowych, zgromadzonych w jednym miejscu.

Więcej informacji o bazie można uzyskać pobierając broszurę >>tutaj<<

Dostęp do bazy mogą Państwo uzyskać wyłącznie na komputerach znajdujących się na terenie Wyższej Szkoły Humanitas. Zapraszamy!