24/05/2019

IBUK Libra

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu udostępnia swoim Czytelnikom zasoby IBUK Libra od 2013 r. Również w tym roku kontynuuje świadczenie usługi, która pozwala korzystać z wybranych publikacji elektronicznych.
Corocznie zmienia się lista wykupionych tytułów. Wykazy publikacji dla poszczególnych kierunków można sprawdzić na stronie http://www.humanitas.edu.pl/pl/ibukPrzypominamy, że po raz drugi Studenci Wyższej Szkoły Humanitas mogą korzystać z elektronicznej wersji największego słownika językowego Słownik PWN-Oxford, nagrodzonego Europejskim Medalem Business Centre Club i zawierającego 1 000 000 angielskich i polskich jednostek leksykalnych.

Uwaga !!!
Studentów, którzy jeszcze nie korzystali z serwisu IBUK Libra, serdecznie zapraszamy do odbierania kodów PIN w Bibliotece WSH z ważną legitymacją studencką.